Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt hölgyek! Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt hölgyek! Miből vettétek észre, hogy a párotok interneten keresztül kacsint félre?

Figyelt kérdés

Előzmégy, bezárt lapok nincs. Opera böngésző.

Gyanakszom!


2011. márc. 26. 08:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs abban semmi, ha valaki kicsit a másik után néz, főleg, ha gyanús valami... Én tuti nem szeretnék pofára esni amiatt, hogy a másik félrelép míg én megbízom benne. Persze, nem kell ezzel egyetérteni sem. Én is "csak" egy nő vagyok, aki szereti magát biztonságban érezni :)
2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
A cél szentesíti az eszközt. Én mindent bevetnék, hogy kiderítsem, megnézném a postafiókot is (persze titokban val. van másik is...). Jobb tisztán látni. Ha beigazolódik, utána kell ésszel viselkedni. Ha nem válóok, addig jó, amíg titkolja. Ha bevallja, onnan szabad az út. Először erősíts a kapcsolaton, utána pedzegesd, mi is a helyzet. Ha válóok, lehet a fejéhez vágni. Én a rám irányuló figyelemhiányból, szex ritkulásából, és a hozzám viszonyulásából tudtam a dolgot meg: kevésbé volt toleráns, elmaradt a puszi, ölelés, segítség.Jövőre való tervezgetés megszűnt (ami egy építkezés közben elég feltűnő) .És igen, ült a gép előtt késő estig, míg egyszer csak észrevettem, hogy épp a barátnőjének ír, tőlem 3 m-re...:D
2011. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Szabolcs_'981 válasza:
Az én véleményem az hogy nem az itt a lényeg hogy megcsal e vagy sem, hanem hogy előjött egy rossz érzés, amit vagy magadban kell keresned, mint önbizalomhiány, vagy a pároddal le kell ülni megbeszélni a helyzetet, de kutakodás már a bizalmatlanság jele, az meg már mutatja hogy valami rossz felé tartotok/tartasz. Ez a bizonytalanság mindenesetre nem tartható fent sokáig, ne hagyd annyiban.
2012. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi már kb 2 hónapja együtt voltunk az akkori párommal, és egy haverom (akinek bemuattam őt), felregelt a szívecskés társkeresőre.. Ott látta a barátomat EGYEDÜLÁLLÓKÉNT virítani(ez volt kirakva családi állapotnak)... És nagyban irogatott egy kövér csunya csaj képei alá... Kirugtam, de elötte kémkedtem egy sort kamureggel.. 17 éves voltam
2012. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szia! Mivan veled azóta?
2013. febr. 24. 09:15
 26/27 anonim ***** válasza:
Huh, kérdező, saját magadtól érdeklődsz? :D Na jó, mondd el, mi van veled azóta .
2013. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
hát az utolsó két hozzászóláson jót mosolyogtam :D
2015. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!