Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruhát interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruhát interneten keresztül megrendelni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Például a tesz-veszre gondoltam. Ti rendelnétek?
2009. ápr. 23. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. De mondjuk én nem vagyok egy átlagos alkat, tehát nekem mindent muszáj felpróbálnom. Meg igazából így meg sem tudod nézni, tapintani stb...
2009. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Sokszor rendelek ruhát, cipőt neten, de ez azért nem ugyanaz. Ha kicsit eláll , már nem jó, és nem biztos, hogy rád lehet igazítani, meg ugye az megint költség. Emelett nem tudod megfogni stb.. szóval esküvői ruhát nem.
2009. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próba nélkül semmilyen ruhát nem, nem sablonosak a méreteim, kicsi vagyok, de nem piszkafa, viszont nem is kövér, és ez a fazon újabban mindenből hiánycikk (ahogy a 35-ös cipő is). Egyébként én magam fogom varrni.
2009. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 23. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se rendelnék, lehet, hogy a képen tetszik a ruha, de magamon már nem. Arról nem is beszélve, hogy a méretet is pont el kell találni, meg az anyaga is fontos, hogy szép legyen.
2009. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem rendelnék, mert az emberen teljesen máshogy áll, mintha csak úgy "van" magában meg van, akinek jól áll, míg másnak nem. Illetve mindenkinek a saját méretére kell igazítani: mellbőséget meg a hosszát annyira pontosan nem lehet belőni. Semmiképp nem rendelnék anélkül, hogy nem próbálom fel.
2009. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szio! En eppen ezt tervezem. Az elso lepes, hogy tudd, milyen ruhat szeretnel. Ehhez be kell menni a boltba es probalgatni. Aztan, ha mer van otleted mi all jol, akkor irany a net. Igy megtakaritottam 75%-ot a ruha arabol. Ha tudsz angolul, nezz korul az www.ebay.co.uk
2009. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!