Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek kell a békítőtárgyalásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell a békítőtárgyalásra eljönnie az ügyvédemnek?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, és azt mondta hogy ott lesz. Neki az is sok pénz, de nem értem, azt mondják felesleges. Most mit csináljak? Vagy tényleg kell az ügyvédi jelenlét? Van egy gyerek,közös tulajdon nincs. Közös megegyezéssel válunk.
2011. márc. 19. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, viszont lehet, hogy azért akar jönni, hogy még több pénzt szedjen el tőled. Ami elég logikus lépés egy ügyvédtől.

Érdeklődj jogi fórumokon erről.

2011. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a felperes, jó ha melletted van az ügyvéded, de ha az alperes vagy, neked nem muszály megjelenned a tárgyaláson, csak az ügyvédednek.
2011. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne mennie, több okból

1. egy békítő tárgyalás nagyon nem szól semmiről, csak feltesz a bíró(nő) kérdéseket arra vonatkozólag, hogy biztosan tisztában vagytok a döntésetekkel és tuira akarjátok a válást. Elvileg ide semmi más pl. anyagi dolog nem kavarodhat bele

2. már csak amiatt is, hogy ez egy békítő tárgyalás, még ha vannak is indulatok, itt félre kéne tenni. Rád mindenképpen jó fényt vet a későbbiekben, ha otthon hagyod az ügyvédedet

3. valami kezdő ügyvéded van, akinek kell még az anyagi támogatás, és ennyire ráér???

2011. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már eleve azt sem értem,hogy minek ügyvéd, ha közös megegyezéssel váltok?
2011. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ne menjen. Sztem csak pénzlegombolás.
2011. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogy a férjem mivel áll elő, mert elakarja tőlem perelni a kicsit. Eddig sem fizetett gyerektartást.
2011. márc. 19. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a férjed elakarja perelni tőled a kicsit,akkor NEM közös megegyzéssel váltok el! Akkor viszont fontos,hogy az ügyvéded ott legyen! Te nem biztos,hogy jól válaszolsz majd a férjed érveire! Nélküle nagyot bukhatsz már az első tárgyaláson is.
2011. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána például itt a gyakori kérdéseken elég sokan gondolták az ügyvéd nélküliséget és jóval többet buktak, mint az ügyvédi költség.
2011. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!