Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban én kerülnék az utcára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én kerülnék az utcára 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Férjem nevén van az ingatlan, 15 év házasság, 2 gyermek.A házasságkötés előtt lett véve az ingatlan. Mára már a többszörösét éri,mivel sok átalakítást,beruházást végeztünk rajta. A férjem azt mondja, mehet a két gyerekkel ahová akarok.
2011. márc. 17. 08:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, valamivel okosabb lettem. A gond a bizonyítás, a számlák,na meg a herce-hurca ami megviselné a gyerekeket.
2011. márc. 17. 22:26
 22/26 anonim ***** válasza:
Azért erre a lakáshasználati jogra nem árt vigyázni, mert még ha netán meg is kapnád, fizetni kell érte a kiköltöző fél részére ellenértéket, tehát lehet hogy anyagilag még egy albérlettel is jobban jársz.
2011. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ez így van és annyit kér érte amennyit nem szégyell - piaci értéken. Vagyis egy 100 nm-es családi házért halálos nyugalommal kérhet 120e + rezsit...


Mellesleg én nemigen ismerek arra precedenst, hogy 100%-ban a férj tulajdonában lévő, az ex asszonynak semmilyen tulajdoni vagy haszonélvezeti joggal nem bíró háznál kizárólagos használati jogot adnának. Mire fel, a férj háza.... Ha 50-50% lenne a helyzet az már más.

2011. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szia! Az én helyzetem ugyan ez, csak náalm egy gyermek van. Most már túl vagyok ez első tárgyalláson, de majd megőrülök, mert nem megy az osztozkodás!, De hidd el legyen egy ügyvéded, ő tudja mit kell tenni, és igen is vannak jogaid és illetnek meg dolgok a házasság alattiról. Ha gondolod segíthetek egy két tanáccsal!
2011. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
köszönöm segítségedet utolsó. Hogy tudnék veled kapcsolatba lépni?
2011. márc. 23. 13:32
 26/26 anonim ***** válasza:

szia!


Csak most láttam hogy írtál kommentet a válaszomra! Bocsi:)

Email címem: kicsicsillag2626@freemail.hu

Majd leírom neked, hogy én és az ügyvédem mire is jutottunk, hogyan folytatjuk tovább, és azt is leírom neked, hogy a férjem és az ügyvédje milyen baromságokra lennének képesek. Érdekes stori a miénk, de a lényege ugyan az ami most veled történik, csak annyi különbséggel, hogy egy gyermekünk van.:)

üdv

2011. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!