Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet egyáltalán ujrakezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyáltalán ujrakezdeni 2 gyerekkel, jelzálogos házzal az életem válás után?

Figyelt kérdés

Annyira reménytelennek tűnik az életem,hogy valaha boldog leszek e?Ugy érzem nincs más kiut számunkra csak hogy elváljanak az utjaink,pedig sokszor megpróbáltuk.Szerintem van egy harmadik a férjem részéről,bár ő váltig tagad.Legutóbb 1 hónapig tartott az idill,de már megint nem hiszek neki.Találok bizonyitékokoat,amit kimagyaráz,titkolozik,ha rákérdezek elősször hazudik,majd mellémagyaráz.Még ennyi balhé után sem meri bevallani,és kinoz tovább.Ami bánt,az a két gyerek(7,2 évesek)és még az építkezést se fejeztük be.Körülményes lesz az elválás.Már sirni se tudok,csak letargikus hangulatom van,talán ez az elfogadás.Látja rajtam,de nem is vigasztal,azt mondja nincs mit megmagyaráznia.Ami kiverte a biztositékot hogy viagrát találtam,ami nem az enyém volt,és nem is mi használtuk.Alig ér hozzám,heti egy alkalom,vagy annyi se!Annyira biztos voltam eddig is benne,az apró jelek..de ez feltette az i-re a pontot.Nemtudom mit tegyek,azt mondta velem használta,csak nem szólt róla.

38 éves,én 34.Amolyan kapuzárási hullámai vannak néha.

Mik a meglátásaitok?


2011. márc. 10. 08:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én "kapaszkodok "belé,de lök el magától a szüleimhez.Meg ezek a hülye dolgai amiket irtam..fogadjam el,butorozzak el,vagy erőszakoljam magunkat rá?Komolyan,mintha nem felnőttek lennénk.Vissza a feladóhoz...csak két fő létszámmal többen.Mert ő már nem birja.De mi vagyunk egy család,és ezt nem fogja fel.Én se,hogy ilyet mond.Ezért is gondolom,hogy ő már mással tervez..talán.
2011. márc. 10. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik mennyi nem igazi férfi van e szép országban.

Részvétem kérdező!

2011. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16:11: vagy ebből is látszik hogy a nők a balhés pasikra buknak...
2011. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kommentekböl egészen más alapeset látszik mint az eredeti kérdésböl. Melyik a valos?
2011. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a női megérzés általában nem téved és a viagrát egyébként meg kellett volna magyarázni értelmesebben, az ilyet is meg lehet/kell beszélni a helyszínen. neked kell dönteni, a Te életed, ha rossznak érzed, akkor rossz is. 34 vagy nem vagy tini, de hány éved van még hátra (bocs!!!), szerintem több mint dupla ennyi!!!
2011. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem könnyítitek meg egymás dolgát sőt Te már úgy beszélsz mintha döntöttél volna csak a párod rábólintására vársz vagy arra, hogy úgy nézzen ki a dolog, hogy Ő a hunyó. Elhiszem, hogy szenvedsz, de Te nem vagy egyedül, mert ott vannak a szüleid, de a párod ,aki ugy véli, hogy megsértették a férfiúi hiúságát avval, hogy segitenek nektek be kellene látnia ,hogy nincs egyedül. Ha a férjednek nincs más akkor még van remény, ha Te is akarod. Minden képen meg kell próbálni ujra és ujra.
2011. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!