Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után egy fedél alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után egy fedél alatt?

Figyelt kérdés
Kimondták a válást. De míg a házat el nem adjuk addig nem tudunk szabadulni. S egyik fél sem tudja kifizetni a másikat. Voltatok már ilyen helyzetben? Tapasztalatokat várok.
2011. márc. 5. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
voltunk ilyen helyzetben,egy másfél szobás panelban. elkerülni sem tudtuk egymást. három hónap múlva újra összeházasodtunk:-)
2011. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nálatok ilyen jól alakult. Nálam ez elképzelhetetlen. Voltak elég durva dolgok is. Én ő róla mint férfi nem veszek tudomást. Új életet szeretnék kezdeni.
2011. márc. 5. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnálatos,amikor már-már bántalmazásig fajul a dolog. láttam ilyet,ebben az esetben csak azt a megoldást tudom elképzelni-ha az anyagiak nem engedik az egyik fél albérletbe költözését-,hogy szeparálni a házat,külön bejáratot kialakítani,a konyha az egyik félnél megoldható akár a szoba sarkában is pár ezer forintból használt bútorból,a mosdóból jó esetben van kettő,ha nem akkor az kicsit nagyobb befektetéssel alakítható ki,de még mindig olcsóbban,mint ki tudja meddig albérletezni. ha nem váltok teljesen külön,akkor a veszekedés csak folytatódni fog,semmi nem változik azzal,hogy elváltatok,és sem magánéletet sem új párkapcsolatot nem tudtok kialakítani egymás miatt.
2011. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha az albérletet választjátok,akkor a vételárrészből a másik féltől az értékesítés után levonásra kerülhet az eladás ideje alatt kifizetett bérleti díj egésze vagy egy része,erről előre meg lehetne állapodni.
2011. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, bár én ki tudnám fizetni a feleségemet,csak ő telhetetlen és igényt tart az örökségem felére is. Így aztán egy fedél alatt vagyunk kénytelenek élni, úgy hogy ő iszonyatosan pazarol, rendetlen, az egész lakás úgy néz ki mint egy disznóól. Lassan kikapcsolják a villanyt is, de beszélni nem lehet vele. Tértivevényes levélben kommunikálunk. Ő még akkor is maradna, ha megverném. Reménytelen a helyzet, és a megoldás csak az évekig elhúzódó vagyonjogi per, ha addig bele nem döglök. De akkor nagyon rosszul fog járni.
2011. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt nagyon meg kell magatokat erőltetni, elő kell venni az összes intelligenciát és alkalmazkodó készséget, hogy átvészeljétek ezt az időszakot. Ha jól alakulnak a dolgaitok, nem kell sokat várni a szétköltözésre.


Én 2 hónapig laktam együtt a férjemmel egy fedél alatt. Szépen megoldottuk, nem volt gond, pedig egyikünk sem piskóta! Kerültük egymást, ahogy lehet, minimálisra redukáltuk a kommunikációt.

Ez nálatok közös érdek, szóval majd megemberlitek magatokat addig, míg elmegy a lakás.

2011. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Eh...kutyakomédia nagy nagy szerem,józan ész nem sok ,aztán meg a nagy csalódások és a nagy kielégítetlen elvárások és a megvalósított elválások ...eh.

Nekünk nem mondták ki a válást mert a problémákat megoldjuk,megbeszéljük van ,h hangosan de inkább az indulatoktól mentes alkunak vagyok a híve ,tehát kialkudjuk. Van , h engedek van , h enged de a célok az életszemlélet az értékrend közös.Erre rájöttünk egy hét ismeretség után .18 éve vagyunk együtt.

Sajnálom azokat akiket annyira elvakítanak a nagy érzelmek, h mellőznek minden racionalitást és tévedésükre később kell rájöjjenek nem kis kudarcélmények közepette.Ugyanúgy azokat is akik nagy elvárásokkal vannak és a beteljesületlenségek miatt megváltoznak kifordulnak magukból , iszákosak lesznek vagy máshol más ágyában keresik a további élményeket és a megértést.

Nincsenek tapasztalataim ilyen téren de láttam már ilyet a párom rokonságában...ugyanúgy ették egymást tovább.A hímnemű lény (mert embernek nevezni nem lehet)ugyanúgy ivott továbbra is mint azelőtt és a nő pedig ugyanúgy húzta az igát továbbra is , h előteremtse magának és a lányának a mindennapi betevőre valót.Aztán a fickót lecsukták egy évre mert nem fizetett gyerektartást és amikor kiszabadult visszakönyörögte magát .Egy évig még jól viselkedett még dolgozott is valamennyit, de később minden olyanná vált mint előtte.

Ha tudtatok volna együtt élni házastársakként , józan ésszel kompromisszumokkal akkor nem váltatok volna el .Ha pedig most tudtok együtt élni ezután a közös lakásban harmonikusan akkor meg minek kellet elválni?:)

Hja biztos a szerelem, az a tinibetegség volt az oka mindennek...eh.

Legyetek jókák:)

2011. márc. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na azért nem mindig a férfival van a baj. Sok nőt a bosszú hajt és olyankor minden gonoszságot megtesz, hogy kicsesszen a volt férjével. Sok ilyet ismerek.
2011. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi több mint egy éve vagyunk külön,egy fedél alatt.Annyiból szerencsésebb a helyzetünk,hogy megtudtuk osztani a házat (ikerház formájában),sőtt még az udvart is,teljesen külön bejáratokkal.Próbálunk amolyan baráti viszonyt megőrízni.Nem mindig könnyű,gyakran valakinek nyelni kel.Nem tudom,hogy ti mennyire vagytok összezárva?!Kitartást és sok szerencsét a ház eladásához!
2011. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 yuda ***** válasza:
Nekem is elég nehéz volt - ahogy írta valaki, igyekeztem én is a kommunikációt minimálisra csökenteni és megemberelni magam és várni , várni mikor lesz lehetőség és azonnal el :)
2011. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!