Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megutott a ferjem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutott a ferjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 eve vagyunk hazasok, mindig voltak veszekedeseink, de mostanaba ha kicsit iszik, elveszti a fejet es engem hibaztat mindenert. Legutobb 3or felpofozott es azt mondta, hogy en vagyok a legrosszabb feleseg.

Mit tegyek?? Most nem beszelunk 1 es fel napja, de felek, hogy ha megmondom, hogy valni akarok, megint kiakad.

Van ket szep gyeremekunk is, s nagyon feltem oket.

segitsetek...mit tegyek?


2011. febr. 20. 20:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Ne adj neki második esélyt! Képes megütni téged, tehát meg fog ismétlődni, ha úgy látja, tehetetlen vagy ellene! Lehet évek múlva, lehet akkor, mikor magadra maradsz és nem tudsz hova menekülni, de ha ki leszel neki szolgáltatva, akkor ő vissza fog ezzel élni!

Pakolj, és menj. Ne hagyd, hogy visszatartson 19 problémamentes év.. ennyi idő kellett, hogy eljusson eddig a pontig. Velem 5 év után történt, és hiába voltam türelmes, rá kellett ébrednem, hogy az évek ilyen irányba terelték a személyiségét, már nem reménykedhetem semmiben. Visszaút NINCS!

2011. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
ott ne hagyd! dobd ki, add be a válást és kérd a kizárólagos lakáshasználatot!
2011. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Lépj, ne húzd az időt, ez nem lesz jobb, hacsak nem kap a férjed segítséget. A gyerekeknek nagyon rossz lehet lelkileg. Nálunk a családban most jutott el a csúcspontra a dolog, és jött a rendőrség, és a gyámhatóság. A nagy fiú teljesen kivan, amit senki nem lát rajta, de tudjuk, mert elmondja családon belül. Épp a gyerekek miatt ne tűrj, hanem vagy ő lépjen, hogy legyen normális, vagy te lépj le onnan. Igen kifog akadni ha megmondod neki, de még mindig jobban megéri, hogy most megint kiakad, mint hogy másik sok ével lehúzni melette, és azalatt hányszor akad ki máson. Ne törődj bele ebbe légyszives !
2011. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos ahol elcsattan az első,ott jön a többi idővel.Szépen mond meg,hogy elég volt beadod a válást.Ha mégegyszer megüt,akkor látlelet,és rendőrség!!!!!Ezt el ne mulazd,mert ez az egy fegyvered van,a válópernél,hogy jól szállj ki.Ne hagyd magad terrorizálni,azt nem szabad.
2011. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyerekek és 19 év ide vagy oda, azonnal fogdd őket és menj, mert tényleg csak rosszabb lesz. Jobb lesz nektek nélküle!
2011. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gyöngyi.D válasza:

Gondolkozz és utána cslekedj!

Tapasztalatból merek tanácsot adni.Látsz arra esélyt hogy változtatni lehet a kapcsolatotokon? A férjed a problémák miatt iszik, vagy minden ok nélkül ? Lehet rajta segíteni? A sok beszélgetés ,csodákra képes.

Ha reménytelennek látod a helyzeted mérlegelj.Egyedül piszok nehéz a gyerekekkel ,de megszabadulhatsz olyan problémáktól ami miatt a gyerekek is sérülhetnek! Én a gyerekek miatt döntöttem hogy inkább választok egy nehezebb,de nyugodtabb életet! A gyerekek nagyon erőssé tudják tenni az embert !!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elmeselek egy esetet neked kerdezo. Volt egy no aki egy rendkivul rossz bantalmazo kapcsolat utan osszejott egy uj ferfivel. nagyon szerettek egymast, a no azt mondta hogy barmit elvisel, megbeszel ha nezetelteres van koztuk de ha a ferfi raemeli a kezet o ugy fogja visszaadni hogy sokkal jobban fog fajni mintha visszautott volna. Egy eve voltak egyutt amikor elcsattant az elso pofon. a no 3 nap mulva lefekudt a ferje egyik baratjaval es ezt kozolte is vele. a hazassaguk alatt kb 10 szer fordult elo hogy a ferj nem tudott parancsolni az idegeinek. a megtorlas mindig ugyanaz volt a no reszerol. szex valakivel az ismeretsegi korbol ugy hogy el is mondta miert teszi. a pasi teljesen kikeszult, a vegen elment pszihiaterhez es parkapcsolati terapiara is jartak. teljesen rendbejott a viszonyuk, szuletett ket lanyuk mar felnott mind a ketto. az anya elmeselte mindket lanyanak hogy o szerette az apat nem akarta elvesziteni de azt sem turte el hogy megegyszer valaki utlegelje csak mert nem tud az indulatainak parancsolni. Nemreg unnepeltek a 25. hazassagi evfordulojukat, normalisan elnek szeretik egymast. ennek ellenere ha most tortenne hasonlo azt hiszem a no mar elvalna nem "buntetne" tobbet a ferjet.
2016. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titusztitusz ***** válasza:
Válás...Mégpedig azon melegében...Ennyi...
2016. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!