Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalás súlyossága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás súlyossága?

Figyelt kérdés

Már ha lehet ilyesmiről beszélni,mert a megcsalás az megcsalás,de mégis melyik a súlyosabb szerinted?

Alkalmi szex egy évben 1x2x futó kaland érzelmek nélkül,egy éjszakással,hivatásossal,stb.

Vagy kialakítani egy szerelmi kapcsolatot a párod háta mögött,érzelmekkel,testiséggel.

Melyiket ítéled el jobban?


2011. febr. 13. 03:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. súlyosabb. Az első egy sima szükségletkielégítés, a másodiknál már érzelmek vannak.
2011. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ha valaki újra vágyik, akkor világéletében ilyen lesz, mert nem az a célja, hogy a meglévő mondjuk feleséget vagy férjet javítgassa ( mármint a kapcsolatot)....akár 2 havonta előállhat azzal, hogy na most megdugtam valakit, hátha jobb, mint te, de nem hozta meg a hozzá fűzött reményeim..igaz, 4 hónapja azt mondtam, ha a sexben még ezt meg ezt megcsinálod nekem, akkor talán jó leszel nekem mégis, de nem vagy még így se elég jó, ezért megint más után kellett nézzek, hátha az mégis jobb, mint te...


az, hogy az a legjobb, akivel van, a kapcsolata elején kell tudnia és ha közben rájön, hogy mégsem, akkor szakítani, nem pedig a kapcsoaltban benne.....ennyi erővel, folyamatoson mindenki félrekefélhetne vagy félrerandizhatna, hogy hátha.......


kinek kell az, hogy az legyen benne, hogy a párom most valóban tréningen van, valóban túlórázik vagy tesztel valakit, hogy hátha jobb, mint én....

2011. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szerintem a megcsalás egy tükör neked. Azért "bűn", mert nem akarod lárni azt amit mutat. Rávilágít a "gyengédre", amit magad előt sem ismesz be. Kiszeret ezzel szembesülni? Inkább a másik a "bűnös" a megcsaló a gaz...

Szerintem mindkettőnél az a kérés miért teszi? Mi nem jó veled?/ottohn?

2011. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem egy emberről szól. Ha meggebed sem. Akit megcsalnak, mind az a hibás a megcsaló meg csak a szegény áldozat?

Mi a nem jó abban a nőben, aki a terhesség alatt hízik 7-8 kilót a 8. hónapra, majd a férje közli vele( még a terhesség alatti elköltözés közben), hogy olyan dagadt lett, hogy elhányja magát tőle, megundorodott...ez a nő valamit rosszul csinált...minek hízik?

Előtte minden ok volt!

2011. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pont ez az hogy nem idegeskedem azon, hogy ha nincs itthon akkor lehet nővel van.

Mert tudom azt, hogy úgy is megmondja.Nem kell a telefonját lesnem, mert tudom úgy sem találok semmi gyanúsat, mert ha lenne mit találnom, arról tudnék.

Nem kell attól félnem, hogy valaki felhív hogy figyelj a párod épp egy nővel van, és ha valaki mégis felhíván nem kell azon gondolkodnom hogy a párom vagy a telefonáló mond-e igazat.Mert tudom hogy a párom megmondja ha van valami.

4 éve élünk együtt és még nem csalt meg.Lehet nem is fog, lehet holnap megtörténik, és akkor mi van, majd megbeszéljük , mért tette.

Miért vannak a válások 10-15 év után?Azért mert (álltalában) a pasi talál egy másik nőt, aki valamiben jobb a feleségénél és a legegyszerűbb váltani, és abba már bele sem gondol hogy ezt a gyerek sínyli meg.

1 konkrét példa sajnos volt is a családban.

Apám megismerkedett egy nővel, össze jöttek és apu azonnal válni akart.Akkor még kicsi voltam, de pár év múlva megkérdeztem aput hogy mivel jobb az a nő mint anyám.?Azt mondta hogy mert több a sex és az új nő nőiesebb mert többet sminkel sűrűbben jár fodrászhoz és nem melegítőbe jár.

Én akkor mondtam apunak hogy ezt anyuval is meglehetett volna beszélni hogy ezek neked fontosak, és anyu biztos változtatott volna, de egy szóval nem mondtad neki.Meg megemlítettem hogy nézze meg pár év múlva az újat hogy ugyan olyan lesz.Apám nem rég egy beszélgetés során csak annyit mondott hogy igazad volt kislányom, és kár hogy nem a válás előtt mondtam amit mondtam.Az új nőnél már fent állnak ugyan azon problémák, mint anno anyámnál sőt még rosszabb, most már kimutatja a csaj a foga fehérjét.

Ha akkor mind2-en úgy gondolkoznak mint én, akkor együtt lehetnének boldogan nem pedig mind2-en magányosan, nekem meg nem kéne azon cívódnom hogy a fiam szülinapjára meik szülőmet hívjam.


Körülöttem minden párkapcsolatban élő csaj már ideg roncs, mert attól rettegnek hogy nehogy megcsalják őket, mert az milyen rossz és összetörik a szívük.

Hát én nem aggódom ezen, jól kell hozzá álni, és kommunikálni kell.Ennyi.

2011. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az már rég rossz lenne, ha utólag mondaná a pasi, hogy máshol mártogatott!

Előtte kell-ene beszélgetni és akkor nem kell máshol mártogatni....effektíve nincs megcsalás..

Nálatok sem anyukád volt a hibás, mert 15 év után otthon a munka, háztartás, gyerekek mellett nem frissen belőtt frizurával, kosztümben mosogatott minden egyes áldott nap dicséret nélkül....ráadásul lehet, hogy az egyedülálló nőcinek több pénze volt külcsínre, hogy eladhassa magát, anyud meg inkább vett neked egy pólót vagy gyűjtött a nyári táborra. Anyagi kérdés is, de egy nőne ugyanolyan joga van otthon kényelmes ruhában takarítani, pihenni, mint egy pasinak....ha nem ok valami, ha a férj ezt nem látja, meg is járhatják....

Az, hogy te azt hiszed, hogy a párod megcsalna és 2 perc múlva már be is számolna neked róla az szép, de az esetek igen elenyésző százalékában van az, hogy a megcsaló a menet után fut haza elmesélni,hogy mit is művelt. És, ha ezt rendszeresen teszi, igencsak ott a kérdőjel az otthonlévőben....Ha már 3-4x hazaállított volna azzal, hogy ma nem melóztam, szabin voltam és egész nap hancúroztam egy motelban, a következő túlóránál sem gondolkodnál el?

Többszörös esetben a megcsalóban még az is kialakulhat, hogy a partnerével bármit megtehet, mert az mindig elfogadja, hogy ő nem elég jó, ezért mellőle folyamatosan félre kell járni, ezért fel van jogosítva a félremenetelre.

Remélem, hogy Veled soha nem történik semmi ilyen, mert bármilyen téren bármit szeretnétek, meg tudjátok beszélni és nem lesz szükség harmadikra.

2011. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

korr. persze otthoni ruha és szénakazal kérdés, de egy átlag nő otthon sem koszos, büdös, ápolatlan :))

lehet, hogy a szüleid még most újra kezdik, ha elkezdenek beszélgetni?

2011. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!