Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalás súlyossága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás súlyossága?

Figyelt kérdés

Már ha lehet ilyesmiről beszélni,mert a megcsalás az megcsalás,de mégis melyik a súlyosabb szerinted?

Alkalmi szex egy évben 1x2x futó kaland érzelmek nélkül,egy éjszakással,hivatásossal,stb.

Vagy kialakítani egy szerelmi kapcsolatot a párod háta mögött,érzelmekkel,testiséggel.

Melyiket ítéled el jobban?


2011. febr. 13. 03:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A félrekefe az félrekefe. A különbség csak annyi, hogy az illetőnek a f*rkán, vagy a képén vastagabb a bőr...
2011. febr. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyik se súlyosabb a másiknál, ha megcsap repül, mindegy hogy alkalmi volt, vagy hosszú kapcsolat...
2011. febr. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a férfiak csalnak,hanem a nők is. Minden esetben súlyos. Váljon el,és akkor annyi partnere lehet,amennyit akar.
2011. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki említett eddig házasságot, amiből előbb válni illene?


Bármiféle kapcsolaton belül JÁR a hűség...., ezt az "egy éjszakások" is elvárhatják.


Amúgy az érzelmi megcsalás egyértelműen súlyosabb, még ha csak plátói is.

2011. febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a testi megcsalás a súlyosabb, mert ott elvileg még téged szeret, míg az érzelmi ellen nem lehet tenni, bármikor beleszerethet másba, ahogy mi is. Igaz illene olyankor is lelépni, de ez már egy más tészta, hogy kiben mennyi gerinc van.
2011. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Én a szerint teszek különbséget hogy honnan tudom meg a dolgot.

Ha úgy érzi hogy annak ellenére hogy engem szeret, vágyik egy kis újra ám legyen, élje ki magát.Nekem az a lényeg, hogy tőle tudjam meg, ne a 3. szomszédtól.Ha a vágyik egy kis újra és arra képes hogy megtegye, akkor arra is legyen képes hogy oda áll elém és a szemembe mondja hogy ez van.Nem tudhatom, lehet egyszer én is elcsábulok az alkalomnak,de attól még a páromat szeretem.


Az érzelmi megcsalással ugyan így vagyok, ha úgy érzi mást szeret mondja meg és megbeszéljük hogy van e még jövője a mi kapcsolatunknak vagy nincs és ha nincs szép békésen elválunk.


Számomra nem az a gond ha megcsal, hanem ha átver.

2011. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan! Egyetértek az

átverés, becsapás súlyosabb a megcsalásnál.

2011. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy vágyik egy kis újra? Ilyen nincs. Az unja a régit, már nem kell neki, ezért kell neki más....akkor meg minek a régi?
2011. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ezt lehetetlen eldönteni,annak okáért is,hogy egy csók is megcsalás nálam,és ez így normális.
2011. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem feltétlenül igaz az hogy azért mert vágyik valaki egy kis változatosságra, az unja a régit és az már nem kell.

Egy pszichológus mondta hogy: "Csak akkor tudom meg hogy nekem az a legjobb ami most van, ha kipróbálok mást is."

Ez teljes mértékben így van, és akkor lehet dönteni hogy tényleg az a legjobb ami (aki) van, vagy jobb a másik.Ha jobb a másik, hát tovább álok, ha nem akkor meg megerősítést nyertem arról hogy a legjobbal vagyok.

De ez csak akkor működik ha valóban megvan az őszinteség!

Ha elém mer állni a párom azzal, hogy: "Nézd kicsim, kipróbáltam mást, de arra jutottam hogy te vagy számomra a tökéletes nő." , akkor az bennem is egy megerősítés és még az önbizalmam is nő.

Ha meg azt mondja, hogy :"Voltam mással és az a más valamiért jobb." akkor még mindig meglehet beszélni hogy mitől jobb, és esetleg én magam is megtudom adni azt, amitől a másik jobbnak bizonyult, és máris erősödik, jobb a kapcsolatunk.Ha meg nem, akkor valószínűleg az a valami addig is hiányzott a kapcsolatból, és nem is volt az olyan jó és nem is lett volna soha.


Kicsit fura az összehasonlítás, de ez olyasmi mint hogy évek óta csinálok egy ételt, ami ízlik mind kettőnknek.Majd egyszer eszik olyat máshol, és azt mondja hogy ettem olyat, de finomabb volt mert volt benne még 1 fűszer, ami jobbá tette.Ezen nem fogok megsértődni, legfeljebb legközelebb én is használom azt a fűszert, ha ízlik akkor tök jó mert még finomabb ételt eszünk.Ha meg nekem úgy nem jó, akkor megbeszéljük hogy nekem az nem ízlik, és vagy csinálom úgy ahogy eddig vagy nem főzök többet olyat.

Érted az én gondolkodásomat?

2011. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!