Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha lehetőségetek lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetőségetek lenne egy boldogabb, gondtalanabb kapcsolatra cserélni a jelenlegit, de nem szeretnétek annyira a következő párotokat, akkor is bevállalnátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Inkább egy viharos, de szenvedélyes és mély kapcsolat, mint egy felszínes "jó, hogy van, elfér" dolog.
2011. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

A jelenlegi páromat szeretem?


Nagyon úgy hangzik ez nekem, mint mikor az ember a kocsiját cseréli le másra. A kapcsolat nekem nem ilyen, hogy egyikből másikba lépkedjek.

2011. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ennél boldogabb a kapcsolat nem lehetne. A körülmények lehetnének sokkal jobbak, de akkor sem cserélném le a párom ha a híd alatt laknánk.
2011. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szeretnéd annyira a következő párod mitől lenne boldogabb? Gondtalanabb lehet, ha jobbak az anyagi körülmények. De attól még nem leszel boldog, ha nem szereted igazán. Az én első feleségem a nagy vagyon miatt jött hozzám, utólag bevallotta, egy évig szar volt az életünk, utána rájött hogy ez neki nem megy, elment. Én is éreztem hogy nem őszinték az érzései. A másodiknál már vigyáztam, hogy csak az esküvőn tudja meg a teljes valóságot, vele 20 éve együtt vagyok és van két gyerek is. Kizárólag gondtalanabb életért ne cseréld le a párodat, mert nem tart majd sokáig, ő is észre veszi majd hogy valami nem stimmel. Az érzéseket nem lehet megjátszani.
2011. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Üti egymást a két feltétel. Ha nem szeretem annyira, akkor boldog sem leszek vele soha. Akkor minek lennék vele?
2011. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Neked a boldog kapcsolat az anyagi biztonságot jelenti és nem a szerelmet? Vagyis a kérdés inkább így hangzik: Szexelnél-e pénzért? A válasz: Nem
2011. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BlackSword ***** válasza:
65%
Szerintem becsülete csak egy van az embernek... És inkább utáljanak azért, ami vagyok, mintsem azért szeresenek, ami nem is akarok lenni...
2011. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit értünk boldogabb alatt... ha csak anyagiakról van szó, akkor nem, nem vagyok egy anyagias nőszemély... ha meg más is van a háttérben, lelki dolgok (megcsalt, elissza a pénzt, nem tisztel), akkor sztem akármennyire szerelmes vagyok a páromba, inkább megszakítanám a kapcsolatot. Olyan emberkével pedig nem jönnék össze, akit nem szeretek 100%-os szerelemmel, akkor inkább maradok egyedül, ha nem érzem magam jól a jelenlegi kapcsolatomban...
2011. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha a hapsi viselkedésével van a probléma, de te nagyon szerelmes vagy belé, érdemes azt átgondolni, mi a "hibája", ha az a hiba, hogy agresszív vagy szoknyapecér, érdemes szakítani, főleg, ha agresszív! Egy ilyen embernek gyereket sem szabad szülni, mert később nem tudsz majd tőle megszabadulni emiatt.

Minden a körülményektől függ, ezt érdemes átgondolni.

2011. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kiemeltem, mert sajnos egyre aktuálisabb.
2011. márc. 18. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!