Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megérthető lesz a számukra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérthető lesz a számukra, hogy válásunk után nem akarom látni a párom családját sem?

Figyelt kérdés

Hazaköltözöm a gyerekekkel a szüleim házába.A gond az ,hogy a férjem családja is ott lakik,nem is messze anyuéktól.Szeretik nagyon a gyerekeinket(7és 2 évesek).Utóbbi időben szinte csak én tartottam velük a kapcsolatot,a férjem minden családi összejövetelből kihuzta magát,még ha az ő családja is.Fáj velük bájologni,nem akarom hogy továbbmondják a férjemnek mi van velünk,nem az én választásom volt a válás.Amúgy is tudom mi a véleményük erről a helyzetről,de a gyerekekbe tuti kapaszkodni fognak.Muszály ebbe belemennem?A 7 éves könnyen elszédithető apró ajándékokkal.Szeretnék magam lenni,elfeledni ezt a 13 évet,nem akarom hogy a nyakunkra járjanak,hivogassanak tudván ott vagyunk 3 utcával árrébb.

Érthető,ez a részemről?Meg fogják érteni ők is?Jobb lenne máshová költözni,de nem tudok.Íg is húzós lesz,uj iskola,kicsinek bölcsi,nem kell hog még ők is csiripeljenek,mondjanak valami olyat a nagyobbiknak.


2011. febr. 10. 18:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem gonoszságból akarom,csak friss még a dolog.Fáj velük találkozni,a boldog időkre emlékeztetnek.A kisebbik tul pici ahhoz hogy nélkülem találkozhatna velük,és elkerülhetetlen lenne a hogy vagy mit csinálsz,hogy boldogulsz stb...és biztos menne a férjemnek is a beszámoló hogy igy vannak,ezt csinálja,igy élnek stb...ő dobott el minket,én sem tudom hol lakik,mit csinál,mivel tengeti hétköznapjait,agglegény életét..fáj hogy igy kellet lennie
2011. febr. 11. 09:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzetedet. Azt írod, a gyermekeid 7 és 2 évesek. Nem értem miért lennének kicsik ahhoz, hogy a nagyszüleikkel legyenek? Az én kicsim 16 hónapos, és az apja minden héten kétszer viszi a szüleihez őt. Imádja őket, és így nekem is jobb, mert nem találkozunk. Váláskor nálunk is úgy indult, hogy jó lesz a kapcsolat, aztán elmérgesedett az exemnek köszönhetően, pedig ő akart válni. Nem kell beszélnetek. Én nyitottam egy üzenőfüzetet, amibe írom, mit ehet, ihat a kicsi, azt is, aztnap mikor evett, és mikorra várható, hogy éhes lesz, és mit kapjon. Ennyi. Az ajtóban átadom a kicsit a füzettel, visszafelé átveszem. Így lehetőség sincs a feszültségre. A kicsi rokonai ők, nem az enyémek. Persze ez is egy folyamat volt, és jó lenne ha tudnánk kommunikálni, de nem megy másképp. A lényeg, hogy szerintem engedd őket a nagyszülőkkel lenni, nekik, a gyerekeidnek van joguk hozzá. És tudom, hogy nagyon nehéz, főként, ha nem te akartál kilépni, de az élet nem áll meg. Azt pedig ne gondold, hogy a gyerekeidet ellened tudja fordítani bárki!!!Ha te jó vagy hozzájuk, a fejük tetejére állhatnak is imádni fognak téged!

Sok erőt, kitartást kívánok!

Ha beszélgetnél, írj nyugodtan privit!

2011. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!