Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem megyek el a válóper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem megyek el a válóper első tárgyalására mint alperes ennek lehet-e rám nézve következménye?

Figyelt kérdés
Már a második per a válásunkban. Az első tárgyalássorozatra a férjem csak 1-szer jött el, mint felperes. Volt 5 tárgyalás, de önhibájából nem járt el-általában elfelejtette. Az ügyet lezárták. Most újra beadta. De én már nem szeretnék eljárni, hiszem 50 km-t kell minden esetben utazom és ha nem is jön el, akkor ez nekem csak kidobott idő-pénz. Gondolom a válást kimondják, és végül is ez a cél. CSak azt nem tudom, hogy engem megbüntetnek-e valamilyen formában. Igaz eddig Ő sem kapott semmi büntetést azért, mert nem jött el. Én szeretném a törvényeket betartani, csak azt már találkozni nem szeretnék vele, hiszen eddig sem mutatott hajlandóságot arra, hogy normálisan, röviden elváljunk, pedig Ő akart válni.
2009. febr. 8. 06:20
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Igen, lehet.

El kell menni, nézz szembe a problámával.

Ha nem mégy el az semmire nem jó az időhúzáson kívül.

Gyakorlatice az elsőn békéltetési kisérlettet tesz a bíró. Ha az nem jön össze, akkor ez a rész kipipálva és jöhet a második menet.

2009. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az alperes ,akár pénzbirságra is számithatsz ha nem jelensz meg a tárgyaláson!
2009. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!