Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk, a férjem nem enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk, a férjem nem enged költözni a gyerekkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Válni szeretnék, a férjem 8 hónapja külföldön él /Anglia/, ez idő alatt egyszer látta a közös gyerekünket. Én szeretnék a gyermekemmel együtt külföldre települni /szintén Anglia/, ebbe a férjem viszont nem megy bele, sőt alá akar íratni egy papírt velem, miszerint a lakóhelyünktől 30km-rel messzebb nem költözhetek a gyerekkel. Gyerektartást viszont nem hajlandó fizetni, letiltatni sem igen lehet. Mit tehetek ilyenkor? Nekem kötelességem a gyermekkel Magyarországon maradni, miközben ő vígan éli az életét külföldön. Nekem kötelességem biztosítani a láthatást, neki viszont nem kötelessége igénybe venni a láthatást? Hogy is van ez? Kérlek segítsetek!
2011. jan. 28. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok, a kislány 6 éves volt, amikor az USA-ba kivitte az anyuka, most 16 éves és szerintem már a magyart is felejtette, nem csak a papát....az apa meg azt mondta, kerestetni akarta a lányát a rendőrséggel, de nem tudja, melyik államba vannak, fogalma sincs, az USA meg túl nagy terület....senki nem mondd neki semmit, csak hogy az USA-ban vannak......vicces lehet, de lehet, nem is az USA, hanem Anglia....csak átverték? Csak egy biztos, elmentek, és azóta nem jöttek haza..két év múlva meg a lány nagykorú lesz, nem lesz már láthatási jog kérdés, erről már csak a gyerek dönthet!
2011. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


itt tudnak neked segíteni

2011. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd végig főleg a holdsarló nevű bejegyzéseit

2011. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A lakcímkártya nagy aduász sajnos! És neki alá kell írnia, ha lakcímet akarsz váltani:-(Anélkül viszont tényleg nem költözhetsz! Iskola? Orvos?Védőnő?A jogerős végzésig van joga mindenhez!
2011. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 loliboli válasza:
En ezt vegigjartam.Nekem 2 tanu jelenleteben irnom kellet egy papirt,hogy tanuläs miatt kiköltöznenk a gyerekkel,es az apanak ala kellett irni.Ö sem fizetett nekem soha gyerektartast.Ezt a papirt hivatalosan is lekellett forditatnom.De mindent megmondanak a gyamhatosagnal,ha felhivod öket.
2011. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!