Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez a helyzet elért a váláshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet elért a váláshoz?

Figyelt kérdés
röviden a lényeg az, hogy férjemmel 2 éve vagyunk házasok, de 5 éve vagyunk együtt. sok probléma volt a kapcsolatunkban, de megoldottuk mindet, kompromisszumokat kötöttünk, elfogadtuk a másikat. de az utóbbi fél évben megromlott valami. már nem beszélgetünk, idegesek vagyunk ha kettesben vagyunk, nincs sex, max 2 hetente, nem szivesen érünk egymáshoz, apróságokon összeveszünk és olyankor egy hétig csak köszönés van, más nincs. a házimunkában és másban sem segít, mindig csak panaszkodik és hisztizik a férjem a pénz miatt. megértem, de miért teszi tönkre ezzel a házasságot? már próbáltam vele beszélni, nem lehet. de már lassan ott tartok, hogy jobb lenne, ha nem lennénk házasok, ha már nem lennénk együtt, mert nem vagyunk boldogok. már más az elképzelésünk is, mások vagyunk, stb. mit tehetnék még? vagy egyszerűen csak várjak, hogy mi lesz így velünk? de ha lépni kell, most kell. előre is köszönöm a válaszokat és a véleményeket! 29/N, férjem 33.
2011. jan. 15. 17:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

En hasonlo 7 eves kapcsolatot zartam le, ebbol 5,5 evet eltunk egyutt, a vegere mar annyira elhidegultunk egymastol,hogy rajottem ,ezt igy nem lehet folytatni.

1 evig gondolkodtam mi legyen, csak huztam a dontest,mert tudtam nehez lesz,kozos hitelek,kozos auto,kozos volt minden... aztan elkoltoztem. Teljesen padlon voltam,hiaba volt egybol uj parom, nagyon szenvedtem. Titokban talalkoztunk, beszelgettunk,mert hianyoztunk egymasnak, ha barmi gondunk volt,azonnal ugrottunk segiteni a masiknak.1,5 evig ment ez,amikor megfogadtam tobbet nem talalkozom vele es tel. szamot csereltem. kulonben soha nem felejtettem volna el. utana meg jott 1,5 ev mire kepes voltam ugy igazan masra koncentralni.

Utolag azt mondom,sokkal hamarabb meg kellett volna tennem ezt a lepest.

Nehez az ujrakezdes, de megtalaltam azt akivel boldog vagyok es most varjuk a babankat:)

O is megtalalta a tarsat,aki gondolkodasban hozza valo es ok is boldogan elnek :)

Happy And lett a vege :)

2011. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, és nem értem miért kell lepontozni, szerintem nem írtam haszontalan dolgot, maximum valakivel különbözik a véleményem, ami gondolom én még nem bűn. Láttam kedves kérdező a kommentedet, szerintem jól gondold meg hogy te mit akarsz, te mit érzel, és kérdezd meg magadtól hogy vajon a férjed mennyit lenne képes tenni ezért a kapcsolatért. Aztán beszéljétek meg. Ha már az sem megy, elég nagy baj van. Én sem véletlen szakítottam. Az egy dolog hogy nőnek "kötelessége" összetartani a családot, és nem kell egyből válni, de hosszú évtizedekre sem érdemes vinni a hátán egy nem működő házasságot.
2011. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"a sex is annyi, hogy 2 perc neki előjáték nélkül és kész."


Elborzadva olvastam,azt hittem, (mielőtt itt olvastam volna néhány hasonlót), hogy ilyet csak mondjuk 20-30 éve engedtek meg maguknak a férfiak, amikor még nem volt ennyire közbeszéd tárgya a szex,és nem volt ennyire természetes, hogy a nőt is ki kell elégíteni.


Hogy képzeli?!

És Te miért nem rúgod le magadról olyankor????????


Korábban normális volt?

2011. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a válaszokat, ez a századik ilyen kérdés, amit pár hónapja itt lehet olvasni.


Miért van az, hogy amint valami nehezebben megoldható gond adódik a házasságban, azonnal válással fenyegetőznek és válni akarnak???


Semmi komolyan gondotok nincs! volt itt olyan kérdező, akivel nem tudott szexelni a férje, mert balesete volt, és elvesztette ezt a képességét. Hűséget várt a nejétől, de az képtelen volt rá pár év után.. na ez gond!

VAgy volt itt olyan, akik már évek óta küzdöttek egy gyerekért, de nem jött össze és ez mérgezte a kapcsolatot... na ez gond!

De az, hogy nincs elég pénz... és emiatt valaki feszült és sok a veszekedés! már boccs, de... megértem őt, hogy feszült, én is az lennék. neki ott a tudat (mégha ma már nem is teljesen igy működik), hogy el kell tartania egy kétfős családot... az én férjem is ilyen...

Jobban fizető állást kell valamelyikőtöknek találni... meg kell tanulni félrerakni, megtakarítani. Gyerekről nem szólt a fáma, gondolom, hogy nincs. Ha nincs, akkor ezeket még könnyebb most megtanulni, mint majd egy gyerek mellett! Ha ez megoldódna, akkor valószínűleg egész más lenne a hangulat.

Engem is stresszel a pénztelenség. De a férjem jobban fizető állást keresett, minden fillért félrerakunk, kötünk rá egy biztosítást, hogy ha elveszti az állását, akkor is fizetésminőségű (130 ezer ft) pénzt kapjon 7-9 hónapig a biztosítótól. A pénzügyeket lehet jobban alakítani... ne ezen múljon már a házasságotok.

És én megértem, hogy válással fenyegetőzni a legkönnyebb... de elég szegényes konfliktusmegoldásról tesz tanúbizonyságot.

2011. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia. Ahogy olvastam a kérdésed, olyan mintha magamat látnám, és hallanám! 10 éve vagyunk együtt 6 éve házasok.Nálam annyi különbözik hogy a sex jó ha 5 hetente egy alkalom.Kiütéseink voltak egymástól. Én léptem igaz egy másik kapcsolatba, de ha tudom hogy ez ennyire megváltoztat hidd el nem vártam volna ennyit arra hogy hátha változik.... Ha tudsz lépj azonnal....
2011. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
a tegnapi 17:53-as kommentedre egy röpke gondolat. 2 perc???? nálam ez 37 mp- max 86 mp volt!!!!! Azonnal válj és fuss... Én már azt sem tudtam mi az hogy orgazmus!!! Mostmár tudom!! :)
2011. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
58%
Szia. mintha csak a saját házasságom olvastam volna Én voltam olyan hülye hogy bíztam hogy minden rendbe jön Hát nem jön .Én most 42 vagyok beadtam a válópert. Évekig vártam de hiába.Most totál kész vagyok de tudom hogy a várakozással rontottam el mindent.A szeretetet nem lehet vissza hozni ha már elmúlt. Ha jót akarsz válj!
2011. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
58%
Nem kell ezen sokat gondolkodnod.A leírtak szerint a férjed számára te már közömbös vagy,ha az ágyban is csak ennyit produkál az azt jelenti,hogy már nem érdekled,nem vonzódik irántad.Csak túl akar lenni rajta gyorsan.Mindenki megérdemli a boldogságot és ha boldogtalannak érzed magad akkor lépj minnél hamarabb.
2011. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%
mondtam hogy azonnal lépj!!!!!!!!!!!! Ezek után már nincs mire várj, én másfél évig próbáltam a dolgokat helyrehozni, most jöttem rá igazán hogy nem kellett volna ennyit próbálkozni!! Én mióta külön vagyok a kisfiammal, hihetetlenül megkönnyebbültem!! nem kell kerülgetni senkit!!remélem holnap már azt írod hogy elmentél!! légy jó!!
2011. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!