Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megtalálhatom azt az ügyvédet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálhatom azt az ügyvédet, aki nyerni tud Weber Agnes ellen? A tárgy: Vagyonmegosztás

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 19:11
1 2
 11/15 orsyka77 válasza:
Dr.Wéber Ágnes ellen nyerni,nem lehet:)nekünk 2éve az ügyvédünk,tüzön vizen átvitt minket,amiért egy életre hálásak leszünk neki,megnyerük a gyerekelhelyezést,és az ingatlan is nyerö lesz......egyszerüen TÖKÉLETES:)
2011. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Aliz03 válasza:

NEM! Nem találhatod meg! Mert nincs olyan ügyvéd, aki ellene nyerhet! :)

Okos, elszánt és nagyon lelkiismeretes, vele csak nyerni lehet.

Nekem munkaügyi pert nyert. Jogellenes felmondásért 5 hónap munkaviszony után hétjegyű volt a számomra megnyert összeg. Ami jár, az jár! :)

Minden ellenfelet leterít, csak ajánlani tudom!

Ha esetleg valakinek jól jön a segítség, itt az elérhetősége: Dr. Wéber Ágnes +36-20-95-94-955


hali

2011. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szaisztok.


Egy levelezési címet vagy email címet is tudnál neki adni?

Azt én is megköszönném. Illetve ha lehetek szemtelen az óradíját is.


üdv

2011. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Én most keresek ügyvédet (nő vagyok) és őt ajánlották (Szűcs Andreát). Jártál nála végül, kértél tőle segítséget? Ha igen, akkor tudnál nekem/nekünk böngészőknek pár sort írni róla, tapasztalat, árak stb. - akármi ami információ jelleggel bír ez ügyben?


Előre is nagyon köszönöm!

2012. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Részemröl nem ajánlom Wéber Àgnest. Otthagyott az elsö tárgyaláson a tárgyalás végén az egyik legfontosabb résznél, hogy neki "egy másik tárgyalásra kell mennie". Szakmailag nem rossz, de túlvállalja magát, így ügyfeleinek egy része érthetöen elégedetlen. Nehéz elérni is e miatt. Különben korrekt. Túlvállalja magát. (2013 május)
2013. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!