Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezési perben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezési perben, ha nem értek egyet a szakvéleménnyel, akkor milyen indokkal utasíthatja el a bíróság az új szakvélemény iránti kérelmemet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért csinálna újat?Gondolod, ha csináltatsz tizet, akkor talán a hatodikra olyan eredmény jön ki, amit te szeretnél?Ez nem így megy.Nincs szükség új szakvéleményre, azért utasítja el.
2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megtisztelő választ. Gondolom sok felesleges és bosszantó kérdéssel foglalkozol nap mint nap. De ez van. Miért ne próbálnék meg mindent, ha egyszer messzire kerül tőlem a gyermekem? Miért ne kapaszkodnék az utolsó szalmaszálba is?
2011. jan. 13. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Törődj bele.Ha eddig nem tudtad őket meggyőzni miért lenne nálad jobb helye akkor már nem is fogod.Hozzáteszem a bíróság racionális , és kissebb részben érzelmi alapon dönt ilyen esetekben.Tehát nem véletlen nem hozzád került a gyereked.Sajnálom.
2011. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom ha lenne két cicim és képes lennék a gyermekszülésre, akkor nekem ítélték volna. De mivel csak az apja vagyok, ezért számomra marad az ami egy apának jár. Értem én, bele is törődöm, de hogy anyának minden meg legyen engedve, engem pedig ellehetetlenítsen, mert a bosszújától az orra hegyéig sem lát. Tudom, hogy sok sorstársam van és azt is tudom, hogy van egy kis igazságom nekem is a dologban.
2011. jan. 13. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ismételten kérni a szakvéleményt. Más szakértőt rendelnek ki. Legalább látják, hogy mindent megteszel.
2011. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kértem, csak elutasították. És a bíróság olyan ítéletet hozott, ami előzetesen végrehajtható. Tehát akár fellebbezek, akár nem a gyereket viszik vidékre. Innen pedig már nagyon nehéz. Végül is annak idején megmondta, hogy ez lesz, ha nem maradok vele. Mire számítottam, hogy majd a kedvemért lemond a bosszú édes ízéről?
2011. jan. 13. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom mit akarsz bizonyítani szakértővel, de ha nem azt, hogy az anyuka egy drogos, gyereknevelésre alkalmatlan prostituált akkor 0 esélyed van a gyermekelhelyezés során.
2011. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. Sejtettem. De azért még szerethetem és ragaszkodhatom a gyerekemhez. És abba sem kell, és abba sem könnyű belenyugodni, hogy csak tőlem távol lehet jó a gyerekemnek az élete. Legalábbis mások szerint.
2011. jan. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!