Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ciki ha még nem váltunk el de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha még nem váltunk el de én már az uj esküvöi ruhámat varratom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 16:49
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
93%
Nekem az a véleményem, hogy csak az házasodjon aki hisz is a házasság intézményében (vagy szentségében ahogy tetszik). Egyszer már örök hűséget ígértél. Most minek akarnál újra parolázni a semmire? Sima élettársi kapcsolat aztán kész. A házasság nem egy Justin Bieber poszter amiből minél többet gyűjtesz annál menőbb vagy. De ha mindenképp szeretnél megesküdni... ismét, akkor is minek az esküvői ruha? Ha már volt templomi esküvőd akkor még egy már nem lehet... akkor meg minek? Farmer+póló oszt mehettek az anyakönyvvezető elé. Slussz-passz
2011. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz már ezzel! Ne másoknak akarj megfelelni hanem magadnak és annak aki téged választott. A többi emberrel meg elég annyi, hogy élni és élni hagyni......
2011. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Szerintem kapcsolatfüggő. Ha a házasságod a férjed rontotta el, akkor nem gáz, de ha te lépegettél félre, és a férjednek semmi ballépése nem volt, eléggé szemét dolog. sőt. ha igy van, akkor a másik férfi helyében el sem vennélek.
2011. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

1.Kedves kérdező. Kevés az információ amit megadtál.

2. Ne ilyen NO NAME emberkék mondják már meg, hogy kinek mi a ciki.

3. Itt is kijön a magyar mentalitás. Mindenfélét kombinálnak, ráhúzzák az emberre a vizes lepedőt azonnal, mert féltékenyek :D

"Biztos nem vennék fel menyasszonyi ruhát másodjára. Egyszer már elcsesztem elég rendesen, mit villogjak másodjára?"

<<<neki meg csak annyit, hogy ha neki ez a villogásról szól és megrögzötten azt képzeli, hogy mindig más a hibás , akkor sose házasodjon meg, ha egyáltalán lene hozzá partner.

2011. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2011. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én tisztellek, még egy esküvőre felkészülni..

Jól nyomod ;)

2011. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
hát eléggé.
2011. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki,inkább szánalmas...
2011. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Egyáltalán nem az!! ÉN drukkolok!!
2011. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!