Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Külföldön élek válni szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élek válni szeretnék, gyermekem az édesapjával. Mennyi az esély arra válóper során megkaphatom a gyermekem?

Figyelt kérdés
A gyermekem otthon Magyarországon él a férjemmel. Kicsit bonyolult ügy. Férjem barátjának kezese voltam majd adós lettem mert nem fizetett. Kikényszerültem külföldre dolgozni. Otthon nem volt munkalehetőségem. Most válni szeretnék. Teljesen elhidegültem a férjemtől, állandóan veszekszem vele. A gyermekem 6 éve lesz. Kb 9 hónapja dolgozom kinn. Milyenek lehetnek az esélyeim arra, hogy a gyermeket megkaphassam a válóper során.
2010. dec. 16. 22:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha így van, akkor felejtsd el a gyereket.

Bár az sem valami nagy érdem, hogy felnőtt korában valaki még az anyjával él, és arra sem volt képes, hogy egy saját lakást teremtsen.

2010. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem egyértelműen írtam le a férjem szüleinek a házában élünk, de nem velük, mert nekik több házuk is van.
2010. dec. 17. 11:13
 23/25 anonim ***** válasza:

A bíróság azt is meg fogja kérdezni,

hogy konkrétan mennyi pénzt küldtél haza a gyermeketeket egyedül nevelő apának??!


Gondolom a pénzek hazautalásairól fel tudod mutatni a befizetéseidet igazoló banki igazolásokat is?!!


Tehát konkrétan mekkora összeget küldtél haza,

a majd egy év alatti kint léted alatt a gyermek szükségleteire??!


Hányszor voltál otthon nála személyesen??

2010. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Havi 700 eurót küldök nekik, ami szerintem egyáltalán nem kicsi összeg. Másfél havonta megyek haza 1-2 hétre. Ami külföldi munkahelynél normális.
2010. dec. 19. 10:20
 25/25 A kérdező kommentje:
jah és az is túlzás egyedül nevelő apa, amikor minden nap beszélünk és még azt is megbeszéljük a következő nap mit is vegyen fel a gyermekünk :D szóval nem neveli egyedül én velük vagyok minden este msn vagy skypon
2010. dec. 19. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!