Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Külföldön élek válni szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élek válni szeretnék, gyermekem az édesapjával. Mennyi az esély arra válóper során megkaphatom a gyermekem?

Figyelt kérdés
A gyermekem otthon Magyarországon él a férjemmel. Kicsit bonyolult ügy. Férjem barátjának kezese voltam majd adós lettem mert nem fizetett. Kikényszerültem külföldre dolgozni. Otthon nem volt munkalehetőségem. Most válni szeretnék. Teljesen elhidegültem a férjemtől, állandóan veszekszem vele. A gyermekem 6 éve lesz. Kb 9 hónapja dolgozom kinn. Milyenek lehetnek az esélyeim arra, hogy a gyermeket megkaphassam a válóper során.
2010. dec. 16. 22:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Erre még nem is gondoltam :D
2010. dec. 17. 00:15
 12/25 anonim ***** válasza:
8%

Tehát adott egy férj, aki tisztességesen neveli a gyermeketeket, míg te külföldön dolgozol.


Amikor valaki elkezdi szidni a férjét, akkor már létezik egy harmadik fél is!!

Vagyis bepasiztál odakint és most útban van a párod.

Erről miért nem írsz??

2010. dec. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mert nem a harmadik fel tehet egy par gondjairol. Nalunk is volt felrelepes, en tettem meg, de mindketten tehettunk rola, hogy a kapcsolatunk oda jutott. Normalis emberek modjara leultunk, megbeszeltuk. Sikerult, mert nem fenyegettuk a masikat ongyilkossaggal, nem zsaroltuk erzelmileg. A gyerek elott pedig sohasem szidnank egymast, o tehet a legkevesbe arrol, hogy gondok vannak.
2010. dec. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Szóval az, hogy tisztességesen neveli a gyermeket azt aláírom, de nagyszülői segítséggel. Holott a nagyszülők sem fiatalok 75 körüliek. A másik a házasságunk már akkor megromlott amikor kiderült a haverja nem fizeti a felvett hitelt és nem egyszer megkaptam azt én írtam alá kezesnek. Igen ám, de az ő legjobb barátja volt. Szóval a probléma már 5 éve adott és ő azóta tud róla válni akarok. Azt hiszem én adtam neki lehetőséget arra változtasson a hozzáállásán, de nem tette meg.

Milyen érdekes egy nő csak azért válhat mert van valakije ?

2010. dec. 17. 05:54
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítani tudod, hogy a férj azt mondta, hogy öngyilkos lesz, akkor garantáltan tied lesz a gyerek. A bíróság nem hagyja egy labilis emberre a gyereket. De arra készülj fel, hogy teljes joggal mondhatja, hogy neked fontosabb volt a munkád meg az anyagiak a gyereknél, így nem lesz könnyű és gyors menet.
2010. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

És miért nem vitted magaddal a gyereket?

Ezt a kérdésta bíróság is fel fogja tenni.

2010. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A férjem nem akarta, még ő beszélt szinte rá, hogy menjek én ki dolgozni, mivel ő egy otthon ülős típus és nem szereti a változásokat.
2010. dec. 17. 07:51
 18/25 anonim ***** válasza:
Tökéletes!A férjed öngyilkossággal fenyegetőzik a gyereke előtt,tehát labilis,ez perdöntő a te javadra!Jó lenne erről bizonyitékot is szolgáltatni!Ha a jövőben már nem kivánsz külföldön dolgozni akkor valószinűleg te kapod a gyereket,de olyannal ne nagyon rukkolj elő a biróságon hogy kivinnéd a gyereket külföldre!És jó lenne ha a tárhgyalás ideje alatt már nálad lenne a gyereke,gyere haza,és vidd el magadhoz!A
2010. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Arra viszont vigyázz hogy ha a te külföldre akarsz költözni a gyerekkel,újra kérvényezheti az exed a gyerekelhelyezést!!!
2010. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A hazamenetellel az a gond, nincs hová mennem a gyermekemmel ugyanis a férjem szüleinek a házában éltünk. Máshová nem tudok menni. S mivel innen hazamennék a munkahelyem is megszűnne. Ami további bonyodalomhoz vezetne a gyermekelhelyezésnél. Mivel se munka se lakás ahová vihetném. Itt kinn megvannak.
2010. dec. 17. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!