Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne? 5,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne? 5,5 éve vagyok a férjemmel, akivel 2,5 éve házasodtunk össze. Nemrég kiderült, hogy csak azért vett el, mert sajnált, az otthoni családi légkör miatt. Van egy 1,5 éves gyerekünk is. Nagyon csalódott vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

13:32-es vagyok.

Nálunk is piszkálta apámat az apja. Ő is erőszakoskodott vele úgy tudom. Gondolhatod, nálunk mindenki ilyen erőszakos... apám, mindkét nagyapám... anyám is. Nem átlagos család.


Azt tudom mondani, hogy a kicsi meg fogja érezni, ha az apukája téged már nem szeret. A gyerekek azt megérzik, és nagyon szenvedhet majd miatta.

Szerintem most amíg kicsi könnyebb válni. Attól még tarthatjátok a kapcsolatot, de biztosítsd be magad, hogy bármikor lépni tudja, ha kell.

Ha szüleim kiskoromban elváltak volna, most nem lenne végleg elrontva az életem, és lehettem volna valaki. Én nagyon bánom ezt. Régen emlékszem magamat okoltam, amiért szüleim nem szeretik egymást. Nem értettem, hogy miért van az. Azt éreztem (és érzem még most is), hogy nem kellett volna megszületnem, nem akartak engem. Utálnak, nem törődnek velem... és ez olyan, amit sosem fogok elfelejteni, már sosem lesz normális életem, pedig még fiatal vagyok.


Azt tanácsolom, hogy ha tényleg nem szeret téged, akkor menj. Te is biztos fiatal vagy még, megérdemled, hogy olyannal éld le az életed, aki boldoggá tesz.

2009. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg csak látszat kapcsolat egy ideje.Mindenki: rokonok, barátok azt hiszik milyen jól megvagyunk. Soha nem zsörtölődünk mások előtt. Nagy meglepetés érné őket, ha kitudódna az egész.
2009. jan. 21. 14:04
 13/15 anonim ***** válasza:
9%

gyereket szülsz egy olyan embernek aki sajnálatból vesz el.

tudod mit csinálj? Lődd magad fejbe. korcs

2009. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint o is menekult otthonrol, es te is. O meg ugy gondolta, hogy a kiut a hazassag. Szerintem uljetek le beszelni egymassal, hogy hogyan tovabb. Ha ettol fuggetlenul jol erzitek magatokat egyutt, akkor probaljatok meg folytatni. Ha meg csak olitek egymast, akkor jobb kulon folytatni. Viszont szemetseg volt reszerol azt mondani, hogy csak sajnalatbol vett el. Inkabb azert vett el, hogy o is elmenekulhessen otthonrol.
2009. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
41%
Csak eggyet tudok tanácsolni,ne szűlj még egy gyereket ebbe a házasságba.
2009. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!