Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne? 5,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne? 5,5 éve vagyok a férjemmel, akivel 2,5 éve házasodtunk össze. Nemrég kiderült, hogy csak azért vett el, mert sajnált, az otthoni családi légkör miatt. Van egy 1,5 éves gyerekünk is. Nagyon csalódott vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod, ebben nem lehet tanácsot adni. Fontos, hogy üljetek le és beszéljétek meg, hogy kinek milyen érzelmei vannak a másik iránt. Tudtok-e még együttélni. Vagy esetleg van-e 3. fél is, kimaradozik-e otthonról, foglalkozik-e eleget veletek stb... Te érzed, hogy milyen állapotban van a kapcsolatotok.
2009. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatot nem érzünk afelé, aki közömbös!

Máshonnan megközelítve: ha ezt nem árulja el Neked- ami nem volt szép tőle, maradt volna csendben ennyi idő után- akkor ugye boldogan élnétek? Ha igen, ne váljál! Az egód miatt legalább is -ne. Érthető, hogy rosszul esett, de ha különben jól megvagytok, mi értelme emiatt szétmenni? pláne gyerekkel...

A sebzettséged el fog múlni idővel.

:)

Nekem is mondott a párom ilyet. Sőt 3 év után olyat is, hogy sosem szeretett. Én -gyerek nélkül vagyunk- elhagytam. Fél év múlva a falat kaparta a hiányomtól, szerelmes, imád.

Visszajöttem, boldogok vagyunk.

Te ne menj!!!

2009. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Velem egyáltalán nem foglalkozik, a gyereket meg imádja. Előtte se voltunk vmi jóba, elég sokat veszekedtünk.Nemtudom, hogy tudnék-e hosszútávon bízni benne. Meg azt is mondta, hogy sosem volt belém szerelmes, csak úgy megszokás-szeretet.
2009. jan. 21. 13:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Veszekedés közben mondta? Ha igen akkor lehet hogy csak dühében, mert tudta hogy ez neked fáj.

Te szerelemmel szereted?

2009. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
véletlen kicsúszott a száján.Egyáltalán nem veszekedtünk.Jobban belegondolva, lehet, hogy én csak menekültem otthonról. Ígyhát én is hibás vagyok.
2009. jan. 21. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Anyukám is csak azért van apukámmal, mert menekült otthonról. Apja alkoholista volt, rettegésben tartotta a családot. Meg lehet érteni őt is...

Apám mellé pedig kell valaki aki támogatja. Nem tudom mennyire szerették egymást, vagy most mennyire szeretik...

20 éve együtt vannak. DE ! Egy nap nem telt még el úgy, hogy ne lenne veszekedés, verekedés törés-zúzás stb. Apám is iszik, és ilyenkor mintha nem is ő lenne. Szerencsére anyukámat még nem verte meg max 1-2 pofon néha, helyette én kapok mindent. De elég durván... szóval... szerintem ennek így nincs értelme, ha nincs szerelem, szeretet. Együtt lehet maradni, de minden nap elmondjuk mindhárman, hogy bárcsak elváltak volna. Mindenki gyűlöli a másikat.

Ezt csak azért írtam le, hogy nálunk hasonló helyzetnek mi lett a vége. (Sőt még nincs is vége...)

2009. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Uhha... Nálatok nem ezzel a mondattal lesz a gond... Ideje volna őszintén (magadban, magatokban) átgondolni, mi tart össze benneteket...
2009. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A családból ahonnan menekültem, ue. volt a helyzet, mint nálatok.Én nem akarom, hogy az én gyermekem ugyanúgy szenvedjen, meg nagyobb korában meneküljön, mint én. Ja és a férjem is menekült, mert náluk is ue. volt.Ott az apja piszkálta állandóan.
2009. jan. 21. 13:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3. hozzászóló vagyok

Gondold át , mérlegelj,beszéljétek át a férjeddel, és ha úgy érzed/érzitek a gyereken kívül semmi se tart benneteket össze, akkor szerintem nem érdemes tönkretenni mindhármatok életét a látszatkapcsolattal

2009. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok sajat tapasztalatbol beszelni, viszont van egy ismerosom, aki szabalyosan depresszioba esik 3 evente kb, és válni akar, mert a felesege azt mondta sose volt szerelmes bele, csak nem szeretett volna vénlány maradni, és szeretett volna gyereket.

kivulrol ugy tunik jol megvannak, de neha elojon, mert mindig gyűlik, gyűlik benne, aztan kifakad. eltelik par nap, lenyugszik, hazamegy. aztan egy ido mulva kezdodik elolrol.

én nem tudnek igy elni, bevallom, de ott valahol mindenki azt kapta, amire vagyott, csak a szerelem maradt ki, ami neha zavarja.


nekem muszaj éreznem, hogy kulonleges vagyok, hogy szerelmes belem, ha nem is szavakkal, hát tettekkel.


te tudod, hogy mire van szukseged, de ne legy boldogtalan emiatt. vagy hagyd el, vagy a hozzaallasodon valtoztass, és ne vard el tole, szerelem nelkul is lehet nagyon szep a kapcsolat. (csak picit mas hozzaallas kell)


amugy lehet, hogy csak "mondta", bar az ember nem szokott ilyeneket "csak ugy" mondani, lehet nagyon nagyon meg akart bantani.. mindenesetre ulj le, beszeld meg vele.

2009. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!