Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol biztonsagosabb szulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol biztonsagosabb szulni?

Figyelt kérdés
A parom egyiptomi es en mo.-i!Olaszorszagban eskudtunk meg es igen hamar sikerult egy gyereket is osszehozni(meg elert volna)!Nos arra lennek kivancsi,hogy ha veletlenul valas lenne a vege es a gyemekem is biztonsagba legyen mindegy-e az hogy hol szulom meg,vagy hogy is fogalmazam!Peldaul ha itt olaszba szulom meg van ilyen mo-i kulkepviseleti iroda(vagy hogy mondjak)itt is pont olyan szuletesi bizonyitvanyt tudnek kerni,mint othon vagy nem,vagy elonyosebb ha mo-n szulnek,habar itt elunk csak azert most meg a zokniba se lehet bizni s azert gondolok a rossz felere is mivel a ferjem arab es ha mar szulok akkor legyen az enyem a baba!Varom a valaszaitokat!egy tapasztalatlan 20eves kismami!
2010. dec. 6. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem Magyarország...akárhogy is lesz, itt ITTHON leszel, Olaszországban meg max bevándorló, főleg, hogy a párod sem olasz...

Amúgy nem irigyellek, hogy ennyire bizonytalan vagy, biztosan egy arab apukát akartál a gyermekednek? :S (nem bántásból)

Remélem minden rendben lesz veletek, sok sikert

2o-L

2010. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hat meg minden rendbe!Csak en mindig olyan rossz szemel tudok a jovore nezni!Remelem nem lesz problema!A parom eleg rendes nincs vele baj csak valaki ajanlota hogy nezem meg A lanyom nelkul soha cimu filmet es azutan azert tenyleg van amit gondolkodni!Igaz a parom nem perzsiai(irani)de muzulman es a kovetelmenyek vagyis a szabalyok hasonloak!
2010. dec. 6. 20:39
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
tök mindegy hol szülsz, a gyerek magyar állampolgár lesz...hazai anyakönyvezést meg a külképviseleten nem lehet megoldani...viszont a házasságoddal kezdj valamit, mert ilyen hozzáállással csak bajok lesznek
2010. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
mindenképpen magyarországon szüljetek, itt a törvények szerint tied a baba, neked ítélik.
2010. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok...hát tényleg van amin gondolkodj...nem tudom mit tanácsoljak, mi lenne az okos.

NEkem úgy tűnik nem bízol 1oo%-osan a párodban, aki már gyermeked apja is...ez nem túl fényes dolog...

több ismerősöm is van aki arab férfival került kapcsolatba, őszintén megmondom egyről sem tudok amelyiknek pozitív lett a vége...vagy így vagy úgy félre csúszott a menet...

Beléjük van nevelve minden amit mi nők(és férfiak is remélem) elítélünk:-S

Szerintem beszéld meg vele a terveit, elveit céljait, és mindenképp MAGYARORSZÁG...

2010. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

mindenképp magyarország...

lehet hogy nem a legjobbak a korházak,lehet hogy vannak félresikerült szülések,de akkoris ragaszkodnák magyarországhoz...



biztos hogy 20 évesen te arab férfi terhes felesége akartál lenni?

2010. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Olaszországban született gyerek is lehet magyar állampolgár, ha úgy nyilatkozol. (Vagy egyiptomi, ha az apa úgy akarja)

A születési hely inkább az USA-ban meghatározó, Magyarországon és Olaszországban is a szülők állampolgársága dönt.

2010. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az elsonek:Eppen ez agaszt,hogy egy ismeros lannyal egy nap volt az eskuvonk ugyancsak arab fiuval,elotte minden jo volt meg minden,s most ahogy megszult(o mar32 eves)a parja rendesen koveteli hogy hordja azt a kendot!A lany meg ott hagyna csak nincs ahova menjen,s raadasul most meg gyereke is van,igy kell szenvedjen,jo forman szegeny ki sem akar menni a hazbol,mert utalja ha az emberek bamuljak a kendo miatt!Amugy en senkibe egyaltalan senkibe nem tudok megbizni a jo Istenen kivul!Voltak mar csalodasok minden teren ugyhogy a bizalmam nagyon el van menve az emberektol!Persze ezt nem mutatom ki!s meg a parkapcsolatommal sincs baj!
2010. dec. 6. 21:13
 9/21 A kérdező kommentje:
Ma 20:40-nek:Bocsanat egy kicsit butus kerdes lesz ez de hat ez van ha az ember tudatlan es tapasztalatlan.Ha nem tudom anyakonyveztetni,(magyar szuletesi bizonyitvanyt kerni)akkor hogy lesz magyar allampolgar a babam?egy kicsit legyszi bovitsd ki!Az nagyon jo hir amit irtal,de en nem ertem az egeszet!udv
2010. dec. 6. 21:19
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor barhol szulsz Europan belul kerheted a magyar allampolgarsagot a babanak!ez jo hir!koszonom a valaszokat!
2010. dec. 6. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!