Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt férjed milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjed milyen gyakran érdeklődik te és a gyerek/gyerekek hogyléte iránt?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszai érdekelnek főként, akiknek nemrég ment tönkre a házasságuk, mi 2 hete költöztünk szét, és azóta nem is érdeklődik, hogy van a 15 hónapos kisbabánk. Ez azért rosszul esik a lányom nevében is.
2010. nov. 29. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi már régen elváltunk, de a volt férjem a lányával mindig törődött, Szégyelje el magát a férjed, ha téged nem de a kislányát meglátogathatná. Ebből is kiderül miért is akarsz elválni tőlle. Egy nem törődöm alak lehetett, akinek nem a család volt a fontos, hanem valami más. Nézd erőltetni nem lehet. Minél előbb add be a válókeresetet, a gyermektartás és a láthatás érdekében is. Én nő létemre egy 15 hónapos gyermeket úgy babusgatnék, hogy csak na.
2010. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon gáz!!!!! Egy percig se bánd, hogy szétmentetek....

Felőled nem kell hogy érdeklődjön, de a gyerek az más....!

2010. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Évente egyszer felhívja a 16 éves lányunkat. Egy szemét, önző alak, pedig igazán büszke lehetne a gyönyörű és okos lányára..
2010. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk,miután elköltzött másnap jött hogy vissza akar jönni....sírás,öngyilkoságg fenyegetés....stb..

1 hónapig minden nap jött valamivel,mire megértette hogy soha többé nem kell már nekem, talán ha 3 havonta meglátogassa a gyerekét...

2010. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-4 havonta felhív részegen és bőg a telefonba, hogy hiányzik a lánya..., aztán kijózanodik és megint elfelejti...
2010. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta otthagytam 2 éve felénk sem néz. Pedig itt van a 12 és 10 éves fia. Engem nem kell, hogy meglátogasson, de hogy a saját gyerekeit sem, hát ezért hagytam ott...
2010. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így akar bántani téged.

Ha lehet és nem hibázott nagyot akkor békülj ki vele mert ha ilyen akkor nagyon nehéz lesz nektek nélküle.

2010. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16 hónapos fiamat nevelem egyedül! Az apja 3-4 hetente jár látogatni,de 9időközben sosem érdeklődik felőle,még ha tudja,h beteg akkor sem! Sőt ha hív 3-4 hetente,h jönne akkor serm kérdez semmit,csak ide állit álltalában egy túró rudival és ennyi!

Ezek nem apák!!!!

2010. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én volt férjem szinte minden nap felhív, hogy mi van a lányokkal, és egy héten legalább háromszor találkoznak, több kevesebb időre. Az én hogylétemről most már ritkábban kérdezősködik, de én ezt nem is bánom. Lassan egy éve, hogy különváltunk, mert neki betoppant valaki az életébe.
2010. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!