Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feljelentsük az exnejet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelentsük az exnejet?

Figyelt kérdés
Férjem előző kapcsolatából van egy 9 éve lánya, akivel valahányszor megbeszéljük a hétvégét, mindig megvariálja.Várjuk egész nap, de nem jön. Arra sem képes, hogy szóljon, ne várjuk. Nagyon idegesít bennünket. Nyár óta nem is láttuk. Feljelentsük a gyámhatóságnál az exet, mert biztos az ő keze van a dologban.?
2010. nov. 27. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen egyszerű. A törvény így mondja, azt nagyon nem érdekli a kisöcsi-fürdesse az anyja - meg a sok tanulnivaló-vigye át az apjához és tanulja meg ott.
2010. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:41"


remélem nem lesz gyereked! -.-

2010. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát ettől tartok én is, mindig az anya kerül ki nyertesen, az senkit nem érdekel, hogy ez nem azonos a gyerek érdekeivel?
2010. nov. 27. 15:51
 14/17 anonim ***** válasza:

miért nem kéri a párod h magához vehesse a gyereket? kérvényezze,mondja el mi a gond,a gyámügy kimegy,lehet h megkapnátok a kislányt. én csodálom h ennyi ideje birjátok a gyerek nélkül. mindenképpen ügyvéd,sztem ő megmondja hová menjetek.


ha betegségre hivatkozva nem adja a gyereket,kérjetek orvosi papírt. ha egy helyen laktok,templomba ti is vihetitek.


és ha egy helyen laktok,pláne nem értem,miért nem menteok oda személyesen??????????

2010. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nincs. 14 és 5 éves lányaim vannak, a kicsi imádná a 9 éves féltestvérét, ha egy kicsit többet látná. Nekünk csak hiányzik. Ő is az életünk része, csak törődni akarunk vele és szeretni. Olyan nagy kérés ez? Milyen anya az olyan, akit ez hidegen hagy?
2010. nov. 27. 15:54
 16/17 A kérdező kommentje:
Mire lenne az jó, ha kiabálnánk, veszekednénk a ház előtt, mit érezne a kislány, ha rendőrrel mennénk érte. A harag nem jó tanácsadó.
2010. nov. 27. 15:56
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha rendőrrel mennétek:

1. nem merné el nem engedni a gyereket

2. ha nem engedné el, arról jegyzőkönyv lenne és és ezt minden hétvégén el lehetne játszani, majd pedig a gyerek elhelyezésén változtatni. Bár szerintem rendőr túlzás, inkább családsegítősök kellenének ide.

Ha a második férje nem keres pénzt, újra elhelyezést is kérhettek, hivatkozva arra, hogy nem elég jó az ottani környezet, nem tudom pl. az egy főre eső jövedelem megvan-e például és az elmaradt hétvégék is segítenek rajtatok. Sajnos az a baj, h nagyon anyapárti az elhelyezés Magyarországon, ami nem jó...

2010. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!