Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet egy házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy házasságot érvényteleniteni? Katolikus esküvőt?

Figyelt kérdés
a párom hazudozik megcsal ugy erzem eltünik nem lehet elérni telefonon nem lesz ennek igy jo vege. es elsesztem rá a templomi esküvőt amiből csak 1 lehet ezert szeretnem ervenytelkeniteni hatha majd talalok normális ferjet es nekem fontos a templomi ezert vagyok megijedve. mert ennek válás lesz a vege mindenki fontos neki csak en nem.
2010. nov. 21. 11:10
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
végig megjátszotta magat kedves volt most meg goromba kioktato egy szemét miert vert át?
2010. nov. 24. 14:08
 22/42 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit modernebb és hátha talán még boldog is leszel....Ne erőlködj...az nem segít.
2010. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen már az első randin lecsekkolja kiből lezs jó feleség,akibe a lábát törlheti mert lábtörlő jelleműt keres magának...De neked férj csak kellett meg hagyományos élet,na azt most meg kaptad,de már nem kell...Ironikus ugye?
2010. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Jah és mi van ha a következővel is így jársz?Mész a vonat alá? Azt elárulom...az elején mindig szép és jó...később jönnek a bajok!Jóban Rosszban...Ahelyett hogy itt irogatsz ülj le vele és beszéljétek meg...
2010. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

A szart lekell húzni,ezért nam vagyok esküvő párti,meg ami nem megy azt ne erötessük már...Esküvő nélkül könnyebh ha x nel nem gey már ,keresel y-ont és mész tovább,én 10 éve vagyok hüséges,de nem lezs esküvő ,párom is irtózik ettől a látszat templom giccstől,nagy fidrem fodrom esküvő de aztán kétévet se bírnak ki egymás mellett,mi esküvő nélkül saját foagadalmunkkal 10 éve kitartunk...Nem látszatból,kényszerből,érdekből, nincs nála jobb jelölt indokokból kell házasodni,és akkor talán nem lenne ennyi válás. Inkább lettél volna egyedül és kerestél volna vártál volna,nem te az első dandóhoz hozzámentél,mert hát ő is jó lezs...Jó lett?

A szex müködik?

Beszélgettek?

Vagy,mint két idegen,éltek egymás mellett,mert akkor nincs értelme az egésznek...

2010. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
én halálosan szerelmes voltam ebbe az emberbe azert mentem hozzá. de ő becsapott. a sex jo vele nagyon, de beszelgetni nem lehet vele üvöltözik feszült ideges
2010. nov. 24. 14:29
 27/42 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet hogy más a baja?amit esetleg nem mer elmondani?

Hasonló szitu volt nálunk is de megbeszéltük igaz nem a férjem de emelt a kapcsolatunk színvonalán.

Ha annyira szereted ne az új esküvő járjon a fejedbe ma este ülj le vele beszélgetni!

2010. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
49%
Te már lélekben tova léptél akkor mikor az új esküvődon gondolkodni kezdtél...Te már nem szereted őt csak megszoktad...Ő érzi valószinű,és ezért jár más nőkhöz,ennek vége van sajnos...
2010. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2010. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
32
2010. nov. 24. 23:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!