Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet egy házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy házasságot érvényteleniteni? Katolikus esküvőt?

Figyelt kérdés
a párom hazudozik megcsal ugy erzem eltünik nem lehet elérni telefonon nem lesz ennek igy jo vege. es elsesztem rá a templomi esküvőt amiből csak 1 lehet ezert szeretnem ervenytelkeniteni hatha majd talalok normális ferjet es nekem fontos a templomi ezert vagyok megijedve. mert ennek válás lesz a vege mindenki fontos neki csak en nem.
2010. nov. 21. 11:10
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
akkor majd reformatus lesz. de nem kell ahhoz átterni a reformatus hitre? elegem van már ebből az egeszből de marhára.hogy mehettem hozza egy ilyen szemetladahoz?
2010. nov. 24. 13:48
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért ez az alapvető gondod? Még benne vagy egy -eredetileg örökre szóló- kapcsolatban. De te már egy látóhatáron sem lévő férfival való házasságod formaságai miatt aggódsz...

Mi lesz, ha az új szerelmed - ha lesz egyáltalán- majd ateista lesz, vagy buddhista vagy akármilyen szektás...


Ne erre pazarold az energiáidat, hanem teremts békét a lelkedben és az életedben!

2010. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval!

Paterold ki a szemétláda férjed...bár ki tudja milyen oka lehet hogy megcsal...gondolkodtál már ezen?Mert lehet benned is van épp annyi hiba mint benne!Pláne az hogy a házasságod romokba te meg már az új házasságon gondolkodol....ez nekem kicsit fura!

Nekem úgy tűnik nem szeretitek egymást...fellángoltatok és csak azért házasodtatok mert anyuék apuék elvárták...kötelezettségből!Régen rossz ha nem az igazi szeretetről szólt a dolog!Ha meg csak egyoldalú a dolog ...nem hiszem hogy nem voltak előjelei...pl a volt nőjét szereti,nos...ezt érezned kellett volna....

2010. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
de nekem ez fontos. az örökre szolot elcsesztem a hülye pasira aki átvert nekem férj kell és ateistával eleve nem jönnék össze. és volt egy kedves ferfi akit nem becsültem meg most ezek utan hogy a ferjem igy banik velem hozamenek inkabb a rendeshez aki nem olyan szép de rendes ferjnek valo.ő reformatus amugy
2010. nov. 24. 14:00
 15/42 A kérdező kommentje:
régimodi vok es nekem ferj kell gyerek hagyomanyos elet
2010. nov. 24. 14:01
 16/42 anonim ***** válasza:
Jó feleségjelölt voltál,sokan ezért vezsik el a feleségüket,aztán perzse csalják egy jobbal...De aki ezt nem veszi észre,az meg ostoba...
2010. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
én halálosan szerelmes voltam belé és becsapott. minden nap volt sex is.letagadta hogy a regi nőjet szereti.azt a cigany .... és hittem neki átvágott
2010. nov. 24. 14:04
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Rendes férjleltet kersel,de ez kényszer és,nem érzelem...Azt kaptad amire vágyzs csak fordítva...
2010. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
37%
Nem múszáj elválni,tarts te is szeretőt,mint ő...Sok házasságot látok ahol mindkét félnek évek óta van szeretője...
2010. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ferj kell gyerek hagyomanyos elet. a kellel van a baj...
2010. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!