Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan csináljam tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam tovább?

Figyelt kérdés
A férjem egy hónapja kitálalt a férjem hogy szerelmes egy másfél hónapja kapcsolata van és elhagy a két gyerekkel.Az egy hónap alatt 4-szer jött vissza,hogy nem tud elszakadni tőlünk szeret engem és a gyerekeket.Most elköltözött, hogy tisztán akar látni, mert teljesen össze van zavarodva és egyikünket sem akarja egyenlőre!Férfiak létezik olyan, hogy szereted a feleséged boldog vagy de mégis félrelépsz és érzelmek lesznek a dologban és képes vagy érte eldobni mindent??!!Válaszokat szeretnék, de nem találok.
2010. nov. 17. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

tegnap 21:37

Te normális vagy? Még szegény pici férjet kéne pátyolgatni? Istenem, te tökéletes leszel olyan pasinak aki kefél jobbra-balra.

A kérdezőnek: Nem tudhatod, hogy a gyerekeknek ez mennyire jó. Az én apám is megcsalta anno az anyámat és a mai napig utálom. Anyám vele maradt miattunk (a gyerekek miatt) én meg mindig is azt vártam, hogy mikor válnak már el végre. Utálom az ilyen s.eggfej pasikat és ha az én párom meg merne csalni, akkor látna utoljára akármennyire is szeretem. Engem senki nem fog így megalázni és senki nem fog hülyének nézni! Mi teljesen egyenrangúak vagyunk. (Persze azzal tisztában vagyok, hogy a kapcsolatok többségében a pasi szinte azt csinál amit akar, de a nő nem. Hát gratulálok!) N/27

2010. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: igen, normális vagyok. Tudod, hány ilyen nőt hallottam már, mint te? Marha nagy szájuk volt... Aztán megcsalták őket és átértékeltek dolgokat. És nem feltétlenül hagyták el a párjukat, mármint ha az maradni akart egyáltalán.

Ha szerelmes vagy a férjedbe és tudod, TE mit hibáztál (igen, ő is nagyot hibázott), hogy ez történt, és gyerekek is vannak, akkor nem feltétlenül az azonnali válás és utána egyedül sirdogálás a legüdvözitőbb megoldás.

Megnéznélek téged is ilyen szituban, de nem kivánok neked rosszat.

A kérdező meg felnőtt ember, kapott tanácsokat, majd eldönti, számára melyik jön be leginkább.

2010. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az a szeretetem nem múlt el teljesen, de mit érek én vele, ha újra és újra kihasználja?Meddig kell tűrni a kibe-csuki játékát?Szeret vagy nem?!Ennyi a kérdés!De nem gondolkodni kell ezen, nem?Legutoljára azt mondta jó ha én ezt akarom váljunk el ki tudja mit hoz a jövő lehet hogy két hónap múlva olyan szerelmesek leszünk egymásba hogy csak na!!Hát akkor most mi is van vele?!Teljesen hülye!!Egyszer ezt mondja egyszer azt!!Hát ezt én meddig bírom??!!
2010. nov. 19. 17:08
 14/16 A kérdező kommentje:
Megkértem vigye el mindenét, de azt mondta nem viszi,mert nincs hova meg a ház az övé is!Mondtam akkor eldobozolom, erre ő hogy mit képzelek én dobozból fogja keresgetni a holmiját??Na ezt érti valaki??
2010. nov. 19. 17:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, mit léptél azóta?
2011. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy árulni kezded a házat vagyonmegosztáskor megkapja a pénz felét addig máshol rendezgese a gondolatait.
2011. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!