Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan csináljam tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam tovább?

Figyelt kérdés
A férjem egy hónapja kitálalt a férjem hogy szerelmes egy másfél hónapja kapcsolata van és elhagy a két gyerekkel.Az egy hónap alatt 4-szer jött vissza,hogy nem tud elszakadni tőlünk szeret engem és a gyerekeket.Most elköltözött, hogy tisztán akar látni, mert teljesen össze van zavarodva és egyikünket sem akarja egyenlőre!Férfiak létezik olyan, hogy szereted a feleséged boldog vagy de mégis félrelépsz és érzelmek lesznek a dologban és képes vagy érte eldobni mindent??!!Válaszokat szeretnék, de nem találok.
2010. nov. 17. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem szeret, csak rohadt kényelmes neki, hogy ott vagytok mögötte és ebből nehéz neki kilépnie. Ha szerelmes vagyok, akkor nem akarok más nővel lenni. F/24
2010. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy van ahogy előttem a férfi írta. HA szeretek valakit nincs harmadik személy.Viszont a férjednek piszok kényelmes,hogy hazajárhat,mert az asszony még mindig főz,mos,rá,és még támogatnia sem kell anyagilag..

A szeretővel meg él mint Marci a hevesen..

2010. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ime a válasz: Ha szereted a feleséged és boldog vagy, akkor nem lépsz félre.

Ergo a férjed nem volt boldog, csak te hitted azt.


Igen, ha érzelmek vannak, akkor eldobhat a nőért mindent. Mondjuk a "minden" nem tudom, mit takar, hiszen a gyerekek maradnak a gyerekei, az összegyűjtött javak fele az övé, csak helyetted kap valakit, akit szeret és akivel boldog.

De: az is lehet, hogy csak megbolondult egy kicsit és mikor elköltözik, akkor rájön, hogy te kellesz neki. Hagyd elmenni, ne sipákolj, csak tudasd vele, hogy bármi legyen a döntése, te szereted őt és sajnálod, ami történik. Ja, és ne enged,d hogy ki-be járkáljon, mintha ez az otthona lenne, mert akkor nem fogsz hiányozni neki, ha bármikor láthat... Hagyd, hogy elteljen egy kis idő nélküled. Én igy tettem, 2 hét után visszajött a férjem.

2010. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne várj vállj el kérd mihamarabb a gyerektartást, vagyonmegosztást, elöbb kellet volna gondolkodnia nem most, amíg ő "gondolkodik" te egyedül fizetsz mindent a gyerekek közül mégis meddig lesz összezavarodva.
2010. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

tegnap 20:17

Attól, hogy te megalázkodsz a férjed előtt, másnak még nem kell!

2010. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megalázkodok? Anyám, mit tudsz te az életről... Semmit...
2010. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tudjátok mi tényleg boldogok voltunk és ő ezt is éreztette velem is és ő is az volt, csak elkezdett edzeni megnőtt az egoja és így sok"mindent" kipróbált amit nem kellett volna és így jött a megcsalás is ezek által.Jó volt új volt és folytatta, de mivel sose volt itthon elkezdtünk sokat veszekedni így érzelmileg elkezdett oda kötődni.És most nem tudja mit is csinált mit is akar.Én csak a gyerekeket néztem eddig, de meddig alázkodhat meg egy nő?Fel lehet azt valaha dolgozni, hogy a saját lakásunkba is felvitte és ott dugta?!Beteg szerintem az agya, de ő ezt nem ismeri el erre is azt mondta, hogy ő neki a lakásunk csak egy helyszín volt, nem gondolta át mit okoz ezzel másoknak!!Vajon hogyan lehet az életet tovább folytatni,És ha vissza akar jönni akkor mit csináljak áldozzam fel magam a gyerekeimért?
2010. nov. 18. 15:35
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy hete elköltözött, most a munkája miatt nem láttuk három napja és olyanokat írkál hogy hiányzunk, meg vigyázni akar ránk mindig,meg azon lesz hogy újra építse az életét mert most elvesztett mindent.Miért kínoz még mindig, ha nem kellek neki??
2010. nov. 18. 15:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha már nem akkarod egyérelműen fejezd be, ha sms-t ír ne olvasd el, ad be a vállópert, egyezetek meg a láthatásban.

Szerintem itt neked kell dönteni a párod egyszerűen nem mer állást foglalni.

2010. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"És ha vissza akar jönni akkor mit csináljak áldozzam fel magam a gyerekeimért?"

Ja, ez alapján itt nincs nyitott kérdés, ha neked áldozat lenne vele maradni, akor nincs miről beszélgetni. A gyerekidnek nem érdeke, hogy te áldozati mártirt játszál, ezt te is tudod, tehát akkor válni KELL.

Eddig azt hittem, szereted a férjedet, de tévedtem...

2010. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!