Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csináljam tovább?

Hogyan csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Van egy játék! Ez az! [link]

Itt végig kell menni a lánnyal mert annak ellopja a játékát a sas. Nah most addig eljutottam hogy a a folyónál van és a szörny beveri a fejét az ágba. Hogyan tudok ott átmenni a folyón?? Mert a gombákra is fel lehet menni, de ott nem tudok semmit csinálni. Aki már jáccott vele azt biztosan tudja úgyhogy kérlek segítsetek!


2011. júl. 23. 12:00
 1/3 anonim válasza:

nah

Ottvannak az indák (kék,piros,zöld) és azokat kell addig húzogatni ebben a sorrendben kék,piros,zöld, amíg lenem esik aza gyík, az aztán kinyujtja a nyelvét és áttesz a másik farönkre:)

2011. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen... és ha eljutottam az óriáshoz mit csináljak?
2011. júl. 23. 17:20
 3/3 A kérdező kommentje:
nah az óriást végigvittem de most ott állot a sziklán és ott ahol lehet ilyen köveker legurítani...ott mit csináljak??
2011. júl. 23. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!