Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a jó megoldás?mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?mondjak le a gyermekeimröl?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel mind a ketten kizárólagos felügyeleti jogot akarunk a gyerekekre!egyszerűen nem tudunk megegyezni.neki nem jó a váltott nevelés,nem jó ha az egyik gyerek nála a másik nálam.csak magának akarja őket,igaz én is.én 8-15ig dolgozom,férjem 3 műszakban.segítség nincs egyikünknél sem.nem érti meg hogy 3műszak melett nem tudná őket nevelni.anyagilag nála lennének jobban biztonságban a gyerekek nagy nyomást helyez rám hogy mondjak le róluk,de bármikor láthatom őket ha ebbe bele megyek.mit tegyek?lassan kívánnak az idegeim,nem szeretném őket elhagyni,de ennek a huzavonának sem akarom kitenni őket.6-12évesek a gyerekek
tegnapelőtt 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy normális ha lemondasz a gyerekeidről csak ennyit tudok írni. A bíró minek van, dísznek?
tegnapelőtt 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem mennék bele ilyenbe.

Egy férfi azzal se foglalkozik, hogy fogszabályzó vagy szemüveg kéne egy gyereknek.

A védőnő nevét se tudja.

Meg egy gyerek tankönyve is nekik kínai.


Húzzon a picsába. Majd a bíróságon találkozunk. Nem idegesíteném magam rajta

tegnapelőtt 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Egyik legyen itt, a másik ott. Így egál.

A gyerekek mit szeretnének? Ha az egyikük inkább apás, a másik anyás, akkor máris meg van a leosztás.

tegnapelőtt 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A kicsi anyás,a nagy apás.de a férjem ebben sem lenne benne.igazából azért kellenek neki a gyerekek mert nem akar tartásdíjat fizetni.fogalma sincs mivel jár egy gyerek,mindig én rendeztem őket!
tegnapelőtt 17:56
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Dikkmooooo ilyenkor egyből mindig a pasi a rossz xar szemét, alkalmatlan mindenre🤣🤡🤡🤡
tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha egyik itt van, a másik ott, akkor sem kell fizetnie.
tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
A bíróság neked ítéli őket hiszen bizonyítani fogod, hogy nem alkalmas arra, hogy nála legyenek a gyerekek napról napra. Majd perkál ha nem akar börtönbe jutni. Ennyi.
tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja sok pasi a gy-től ugy menekül mint a tűztől. Még ennyit is sajnálnak a saját gyerekeiktől..
tegnapelőtt 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd a bíró eldönti. Elhiszem, hogy kivannak az idegeid, de azt érzem a kérdésből, hogy te azt pártolnád, hogy az egyik itt legyen, a másik ott. Eszednél vagy? Melyik gyerekedet indítod úgy neki az életnek, hogy nem kellett az anyjának és melyiket úgy, hogy nem kellett az apjának? Közös felügyelet és csókolom, nem vagyok szakértő, de akkor egyikőtöknek sem kell tartásdíjat fizetni, ha jól tudom. Eleve mit alkudozol vele? A bíróság arra van, hogy rendet tegyen. Nem is értem.
tegnapelőtt 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
Ed meg mit ki főztél.
tegnapelőtt 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!