Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rossz dolog a válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog a válás?

Figyelt kérdés
Nagyon megviseli az embert? Nincs veszekedés,csak kiderült,hogy mások a célok az életben. Nálunk most épp ez a helyzet közel 5 év házasság után.
tegnapelőtt 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem igazából más emberek szresszeltetnek most. Mi egész szépen meg tudtunk egyezni, persze pl a családom szerint ilyen nem létezik. Mindenki kardot akar rántani és balhézni, én nem szeretnék.

Nem rossz dolog, szabadság érzést ad és újrakezdhetsz mindent. Ez nem feltétlenül rossz, még ha annak tűnik, akkor sem.

Senki sem úgy tervezi házasságkötéskor, hogy majd válni fog. Rengeteg ítéletet fogsz kapni, főleg ha gyerek is van.

tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nincs gyerek.

Most vagyok 38, nem hiszem hogy újraházasodok a jövőben ha úgy alakul hogy külön megyünk :/

tegnapelőtt 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, mit hoz a jövő. Viszont így válás után én is azt gondolom, hogy felesleges a házasság. Sőt, inkább macera. Én se csinálnám újra. Egy időben azt gondoltam, soha nem lesz már senkim se. Mégis van.

Jobb, hogy most derült ki és nem egymás mellett szenvedtetek.

tegnapelőtt 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem megváltás volt.

39 évesen váltam el ( én vagyok a férfi), az utolsó 4-5 hónapban egyfolytában azt vártam, mikor lesz már, hogy egyedül leszek otthon.

Nagy megkönnyebbülés volt, amikor végre elköltözött. Nem gyűlöltem, de már totálisan kiszerettem belőle.

tegnapelőtt 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez eléggé szubjektív kérdés. Kulturálisan, vallásilag nézve nem tekintették pozitív dolognak, gondolj bele mindenki a házasságot ünnepli, vagyis annak az ellentéte nem számít örömtelinek. Amúgy meg minden eset egyedi, ha nincs gyerek akkor alig több, mint egy sima szakítás, persze vannak anyagi vonatkozásai, de hosszabbtávú együttélés esetén az élettársi kapcsolatnak is.
tegnapelőtt 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!