Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rájöttem kontrollmániás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem kontrollmániás a férjem. Aki.nek volt ilyen párja es elvállt tu.dna mesélni ö hogyan vette észre a párján,es hogy jelezte , milyen volt az elszakadás tőle?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak barátnő volt ilyen.Hamar meg kell szabadulni tőle.
tegnapelőtt 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Exemben is volt ilyen. Bizony isten fel volt háborodva ha valami nem a szája íze szerint történik. Akkor még hazudni is képes volt az anyjának is rólam. Sokat vitatkoztam vele nem volt hajlandó beismerni semmit mert ő így tökéletes és mi voltunk a szarok és csak kitaláljuk ezt róla. 4 évet bírtam ki mellette ebből 2 maga volt a pokol a napi szintű vitákkal. Egyik nap megelégeltem és haza költöztem. Akkor is jött a siránkozás hogy ne hagyjam el vigyázzak rá stb de magasról szartam rá. Eljöttem és soha nem is kerestem szerencsére ő sem másnap már új nője volt.
tegnapelőtt 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elszakadas nekik egyenlő az önigazolással.na ugye én megmondtam te rontod el a házasságot, te nem tartasz ki, biztos van másik palid azért válsz, te vagy kva, ő meg az elhagyott áldozat aki megtett mjndent, es rendszerint ezt be is veszi mindenki rokonok barátok külsősök. Senki nem fog téged védeni melletted kiállni.

Gyakran a hivatalokat is simán megvezetik.

Holott direkt kiprovokálják a válást hogy húzz màr el.

tegnapelőtt 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyakran van vaj is a fejükön.
tegnapelőtt 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írjatok még
tegnapelőtt 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!