Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretetet és barátsátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetet és barátsátságot lehet külön kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akibe beleszerettem egy idő után, pár hónap ismeretség után történt meg, továbbra is beszélgettünk és majdnem egy év után bevallottam hogy többet érzek iránta mert már nem bírtam magamban tartani. Nem tudta viszonozni az érzéseimet,ezen még nem bírtam túl tenni magam,tudom hogy ez bután hangzik de én ilyen ember vagyok.

De viszont van bennem egy másik érzés is most egy kis idő elteltével.

Aggódom miatta,tudom hogy könnyen megy bele olyan dolgokba amiktől ő sérül,sajnos elég makacs és önfejű ,nem tudom hogy ezt szabad éreznem iránta vagy ez már csak olyan mintha egy emberért aggódnék ,mint egy barátomért, vagy lehet e ilyen helyzetben egy nőhöz így viszonyulni.


Máskor ha egy kapcsolat véget ér azt egy idő után le tudod zárni ha komolyabb volt akkor is, de most mást érzek,vannak dolgok amiket nem tudok lezárni.


Más is volt már hasonló helyzetben? Lehet barátságot és szerelmet külön külön kezelni?



2021. okt. 26. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem neked való

Nem tudnád kezelni ha baràtkoznàl vele , és az új jelöltjeiről mesélne

2021. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hány évesek vagytok kérdező?


Még mindig nem engedted el és ezért vannak ilyen érzéseid iránta

2021. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# nem neked való

Ez alatt mire gondolsz nem tudom, gondolom ha el lettem utasítva akkor nem is lehetett volna velem soha boldog talán. De én úgy is látom ezt a kapcsolatot mint ha egy olyan nőt ismernék akivel sokmindent megbeszélünk de nem vonzó számomra mint nő.


2# hány évesek vagytok

Szerintem ez lényegtelen, gondolom ezzel kielégítettem a kíváncsiságod.

Az viszont igaz lehet hogy még valóban nem tudtam kiverni a fejemből mint nőt, és csak ez egy féltés ,mintha a párom lenne.

2021. okt. 26. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Volt vele szex?
2021. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Jó kérdés.

Én most pont úgy vagyok, hogy nem tudom most barátilag szeretem nagyon vagy annál is jobban. Azért sem tudom eldönteni mert mással nem volt ennyire közeli a barátság meg a régi barátom nem is tetszett külsőre. Pl érintés, pl.megfogod a vállát. Egyik jó barátommal sem volt úgy. De nem is tetszett egyik sem külsőre... De mégsem vagyunk olyan közeli viszonyban, mert ő nem annyira közvetlen ha nem dologban vagyunk.

2021. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# ezt most nem értem , akkor köztetek több is van mint barátság, testi kapcsolat is van?
2021. nov. 3. 19:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Köztünk nem volt testi kapcsolat,de mégis hiányzik, nem is értem,tehát még csók sem.

Nem is gondolok bele mi lenne ha több is lett volna.

2021. nov. 4. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!