Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Halálos fenyegetés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálos fenyegetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségemmel hosszú évek házassága után válunk, sajnos nem a legbékésebben. Harmadik fél részemről nincsen, úgy tudom hogy részéről sem. Gyerekek vannak.De a közös tulajdon rendbetétele és eladása, illetve maga a válás is az ő részéről eléggé megrekedt.



Ma eléggé összekülönböztünk, mert ideges vagyok amiatt hogy ő nem hajlandó érdemben lépni sem jogi sem olyan szempontból hogy elkezdjük a megbeszélést hogy kinek miből mennyi jót. Szembesítettem jópár előtt mondásával, és mondott nekem egy olyat, hogy ha így folytatom akkor nem a válás fog haladni,hanem egy bizonyos konyhai vágóeszköz egy bizonyos testrészemben.


Soha nem találnék ki ilyet, nem vagyok skizofrén. Ő rögtön azután hogy megkérdeztem tőle ezt minősítsem-e halálos fenyegetésnek azonnal tagadta hogy ő erre gondolt volna amikor ezt mondta, azóta már azt is tagadja hogy ilyen egyáltalán elhangzott.


Soha nem mondott még nekem ilyet, és egyébként utána el is bőgte magát és mindenfélét mondott hogy még valamennyire mindig szeret, stb.… Eléggé úgy érzem hogy ő azért tagadja hogy mondott ilyet mert abban a pillanatban hogy kiesett a száján felfogta hogy ezzel nagyon nagyon csúnyán megjárhatja, és próbál az érzelmeimre hatni hogy elfelejtsem ezt.


Nem vagyok félős, de ilyet még senki nem mondott nekem soha. Semmilyen kontextusban, úgyhogy azért gondolkodóba ejtett a dolog.

Ha valaki volt esetleg hasonló helyzetben, akkor innentől hogy alakította a dolgokat? Dokumentált mindent amit a másik fél elmondott, vagy esetleg valami mást csinált?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!



tegnapelőtt 19:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"De egyet szeretnék leszögezni: arra kíváncsi lennék hogy hányan reagálnának annyival hogy ,,biztoscsakviccelt” ha ilyet mondana neki a házastársa,majd 2 perccel később már kategorikusan tagadná hogy ilyen elhangzott egyáltalán… a viccet,a nem komolyan gondolt dolgokat miért kell tagadni,ha vicc és nem gondolta komolyan? ;)"


Ezt nem viccből mondta basszus...ne legyél ennyire érthetetlen.

Haragból mondott olyat amit nyilván nem gondol komolyan.


Én is mondtam már csúnya dolgot a páromnak, amit pár perc után már megbántam és elég kínosnak éreztem, hogy ilyen egyáltalán kicsúszott a számon.

ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy anonim oldal, de itt a cel egyertelmuen a feleseged lejaratasa. Azt varod, hogy mi mindannyian elkezdjuk korusban szidni ot, amitol majd megnyugszik a lelkecsked.

Az eddig leirtak alapjan te vagy a fo provokator, te gerjeszted a feszultseget. Pontosan tudod, hogy mi az amire a feleseged erzekeny, mi az amire rogton reagal, igy ezt kihasznalva manipulalod a helyzetet.

Azert kivancsi lennek, hogy o miket meselne rolad. Itt magadat kvazi tokeletes ferjnek es apanak allitod be, holott latszik, hogy nem vagy az. Szerintem a felesegedet is varja, hogy vegre megszabaduljon toled.

ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!