Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Halálos fenyegetés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálos fenyegetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségemmel hosszú évek házassága után válunk, sajnos nem a legbékésebben. Harmadik fél részemről nincsen, úgy tudom hogy részéről sem. Gyerekek vannak.De a közös tulajdon rendbetétele és eladása, illetve maga a válás is az ő részéről eléggé megrekedt.



Ma eléggé összekülönböztünk, mert ideges vagyok amiatt hogy ő nem hajlandó érdemben lépni sem jogi sem olyan szempontból hogy elkezdjük a megbeszélést hogy kinek miből mennyi jót. Szembesítettem jópár előtt mondásával, és mondott nekem egy olyat, hogy ha így folytatom akkor nem a válás fog haladni,hanem egy bizonyos konyhai vágóeszköz egy bizonyos testrészemben.


Soha nem találnék ki ilyet, nem vagyok skizofrén. Ő rögtön azután hogy megkérdeztem tőle ezt minősítsem-e halálos fenyegetésnek azonnal tagadta hogy ő erre gondolt volna amikor ezt mondta, azóta már azt is tagadja hogy ilyen egyáltalán elhangzott.


Soha nem mondott még nekem ilyet, és egyébként utána el is bőgte magát és mindenfélét mondott hogy még valamennyire mindig szeret, stb.… Eléggé úgy érzem hogy ő azért tagadja hogy mondott ilyet mert abban a pillanatban hogy kiesett a száján felfogta hogy ezzel nagyon nagyon csúnyán megjárhatja, és próbál az érzelmeimre hatni hogy elfelejtsem ezt.


Nem vagyok félős, de ilyet még senki nem mondott nekem soha. Semmilyen kontextusban, úgyhogy azért gondolkodóba ejtett a dolog.

Ha valaki volt esetleg hasonló helyzetben, akkor innentől hogy alakította a dolgokat? Dokumentált mindent amit a másik fél elmondott, vagy esetleg valami mást csinált?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!



tegnapelőtt 19:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat az elírásokért:


jót=jut

előtt mondás:ellentmondás

tegnapelőtt 19:52
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Bakker nem ismered a feleséged hadonászott e már késsel emberek felé?


Én nem akadnék fent ezen amit dühében hozzám vágott. Ez nekem teljesen más a valós fenyegetéstol.


Az már pl ha vki a nyakamhoz szegezines lw is fog és ugy fenyeget, vagy elrabol(pl kocsibol nem enged kiszállni), bántalmaz, és kozben fenyeget halálosan, nálam ez meríti ki azt hogy bűncselekmény.

tegnapelőtt 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Jaj ne legy mar ilyen Janoska!

Most ezen lovagolsz, mert mason nem tudsz.

Hanyszor volt, hogy mergemben en is ezt-azt a Ferjemhez vagtam, volt ennel cifrabb mondatom is. Mindketten ilyen impulziv termeszetuek vagyunk. Miutan lenyugodtunk, elkezdunk nevetni az elhangzottakon. Amugy pedig imadjuk egymast, es soha egy ujjal nem artottunk a masiknak.

tegnapelőtt 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sajnos a helyzet az(ha mindent leírnék ami itt van,akkor igencsak sokszorosan kifutnék a karakterszámból)hogy muszáj eshetőségként figyelembe vennem hogy komolyságfaktora lehet a dolognak.


Azóta már többször megkérdeztem tőle hogy komolyan gondolta-e ezt. Két tagadás közt elüvöltötte magát: Megérdemelnéd!

tegnapelőtt 20:10
 5/20 A kérdező kommentje:
2-es: egyszer hozzámvágott egy kerámiabögrét,a tarkómról csattant a földre. Sérülés Hálistennek nem lett a dologból.
tegnapelőtt 20:11
 6/20 A kérdező kommentje:

További adalék: kijelentette hogy annyira nincs félnivalóm hogy nem kell magamra zárni a szobaajtót,majd ő zárja saját magára. Aztán is mondta hogy ő elmegy éjszakára, és csak reggel jön vissza.



Most már hirtelen maradni akar, és amikor megkérdeztem tőle teljesen normálisan ,,akkor magadra zárod az ajtót ahogy ígérted?”, visszakérdezett hogy ,,akkor félnem kell?”


A saját ígéreteit ő cáfolja meg alig 20 perc leforgása alatt. Kövezzetek meg, de azért ezek igen érdekes pálfordulások…

tegnapelőtt 20:17
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Te valami fogyatékos nyomi vagy?
tegnapelőtt 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Hát kezdem érteni ilyen ostoba hülyével hogy nem bírja.

Te sima kontextusokat összefüggéseket se értesz. A saját feleséged neked egy kérdőjel csak.


Autistáknál esik ez meg hogy nem értenek szitukat érzelmi kijelentéseket, semmi nem áll nekik össze.

tegnapelőtt 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

"Jaj ne legy mar ilyen Janoska!


Most ezen lovagolsz, mert mason nem tudsz."

Halálosan fenyeget = jajj ne lovagolj már rajta


Oké...

tegnapelőtt 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy erős indulat-kitörés volt, te is tudod, hogy nem fogja megtenni. Nem tudom fel akarod-e használni a dolgot a válás során, de ne tedd!!!

Barátom, arra gondoltál már, hogy ha ilyen haraggal, indulattal váltok el az milyen hatással lesz a gyerekeidre? Hogyan hat a fejlődésükre, hangulatukra, ha azt látják, hogy a két szülő marakodik, képletesen szinte gyilkolja egymást? Mit fogsz te nekik mondani az anyjukról, mit fog ő mondani rólad? Tudod mi ennek a vége: a gyerekek fegyverként lesznek használva.

Mert ennek a civakodásnak a gyerekeid fogják meginni a levét!!! Azt akarod, hogy szorongásos, bizonytalan felnőttekké váljanak? Mentális szenvedésnek akarod kitenni őket?

Tanács: menjetek el egy jó párteraphoz (pszichológushoz, nem csak sima terap-tanfolyást végzőhöz). A házasságotokat már valószínűleg nem fogja megmenteni, de abban segíteni tud hogy az indulatok csillapodjanak, s valamennyire normális hangnemben váljanak szét az útjaitok. Ez kulcsfontosságú lesz a gyerekeid jövője szempontjából!

tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!