Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet ebböl bajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebböl bajom?

Figyelt kérdés

Férjemmel beadtunk a válást.

Ma sajnos hirtelen felindulásból felhívtam az állítólagos szeretőjét és sajnos elmondtam mindennek.Erre azt mondta hogy feljelent rágalmazásért!Tagadja a köztük lévő viszonyt.

Lehet ebből bármi bajom?ez miatt feljelenthet a rendőrségen?

Férjemnek elmondtam hogy mit tettem,és mondtam neki hogy a nőnek nincs bizonyítéka hogy mindennek elhordtam,erre a férjem azt mondta hogy mivel neki elmondtam így ő tud a csaj melett tanúskodni.

Holnap felhívom az ügyvédemet,neki is elmondom mi történt.

Csak most kicsit megijedtem,tudom hülyeséget csináltam


júl. 21. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez váláskor semmit nem befolyásol, de majd elmondja az ügyvéded is.
júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Ne állj neki zaklatni és ennyiben marad. A rendőrség körbe fogja röhögni, ha bemegy azzal, hogy a pasinak a felesége, aki őt kezelgette felhívta és lekrvázta.

De azért tanulj belőle és ne tedd többet.

júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hülyeséget csináltam,már megbántam.

Többet nem fogom keresni a csajt,de azért holnap felhívom az ügyvédemet!

Még olyan kérdésem lenne hogy sajnos a férjemmel sokat vitatkozunk,van két gyerek is és ma azt mondta úgyis övé lesznek a gyerekek mert van a veszekedésünkről felvétele.

Nem bántottam,nem mentem neki,csak csúnyán beszéltem vele még hangosan.ezért elvehetik tőlem a gyerekeket,illetve ő kaphatja meg?

Nagyon hülye voltam de nem tudok vele együtt élni amíg el nem válunk.de a ház közös így nem megyek ki belőle amíg le nem zárul a dolog.

júl. 21. 17:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz ebből. Ha van a veszekedésről felvétele a férjednek, akkor öngólt rugott, mert veszekedni nem lehet egyedül :D

Próbáld meg ignorálni a férjed. Semmit ne higgy el neki és ne is vegyél magadra. Csak ki akar idegileg készíteni.

júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne a csajt hibáztasd- a férjed döntött úgy, hogy félrek*r!
júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Súlyos eset, mondhatom.


Nos, elmondom a valós kimenetet.


Ő nem jelent fel, te leszarod.

Nem történik semmi.

júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy csak idegileg ki akar csinálni!

Csúnyán beszéltem vele,megemelték a hangom az igaz.De nem mentem neki,nem ütöttem meg

Meg a gyerekeket sem bántottam.

Ez az eset után eldöntöttem hogy teljesen kizárom a férjemet,nem veszek róla tudomást.

Tudod azért hibáztatom a csajt mert ismerem,tudja hogy van két gyerekünk!ennek ellenére tette a férjemnek az agyát.

Persze a férjem is hibás nem is kicsit.tagadnak mind a ketten,csak már 1,5éve beszélnek róluk és elpattant a cérnám.

júl. 21. 17:42
 8/13 Noren1989 ***** válasza:

A férjet kizàrni sajnos nem okos dolog. Míg a vagyonközösség fennàll, muszàj bejàrnia a lakàsba. Szóval zàrcsere, stb, kizàrva.


Érd el, h ne akarjon odajàrni, az a legegyszerűbb megoldàs.


A nővel kàr foglalkozni, egy beszélő maszturbàtor mindössze.

júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A kizárást úgy gondoltam hogy a fejemből,tudatomból zárom ki

Nem pedig a házból

júl. 21. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy felvétellel nem zsarolhat, mivel nem volt engedélye rögzíteni a beszélgetést, a bíróságon be se mutathatja. Csak ki akar idegileg csinálni, hogy esetleg te költözz el. De azt nem tanácsolom,ha a válás alatt kiköltözöl az ingatlanból, akkor elveszíted a lakhatási jogodat. Szóval csak szórakozik. Ignoráld, ha tudod, vagy esetleg hívj el aludni hozzátok barátnőt, családtagodat, amikor ő is ott van, akkor lesz is tanúd a viselkedésére, plusz kevésbé érzi magát nyeregben.
júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!