Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válás általában jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás általában jobban megviseli a férfiakat?

Figyelt kérdés
Én a rokonaim, ismerőseim körében inkább ezt láttam, hogy a férfiak nem is annyira akartak elválni és elég szomorúak voltak utána, egyrészt anyagilag is elég nagy leégés volt, másrészt kikerültek a gyerekeik életéből és úgy nehéz volt újrakezdeni albérletben vagy szülőkhöz hazaköltözni. A nők meg sokkal jobban érzik magukat válás után, büszkék arra, hogy ezt meglépték és felszabadult sok idejük, lehet menni önmegvalósítani és új dolgokat kipróbálni. A filmekben is mindig így mutatják.

tegnapelőtt 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egobajuk szokott lenni. Hogy mi az már hogy ott vannak hagyva vagy másik pasi jobb. Ónbizalmuk csökken le es átmennek hirtelen a legnagyobb pofázógép nárcik is egy picsogo kutyába mikor dobva vannak.

De nyeregben ujra áll a rend ugyanolyanok lesznek.


A pasiknak csak az egoja serul altalában.

tegnapelőtt 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaz, az ego...nálunk is ez volt, hogy mertem otthagyni 😂 10 év alatt se birta megemészteni.
tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két kisgyerekkel egyedül maradni valóban az önmegvalósításra lealkalmasabb időpont :D Ellenben az ezután rengeteg szabadidővel rendelkező, kötöttségek nélküli férfinek valóban van lehetősége önmegvalósítani.
tegnapelőtt 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok a nők erzik magukat jobban akiket pl vertek kinoztak vagy akárhogy is de csak szenvedtek a pali mellett. De a pasik nem válnak soha. Mindig a nőnek kell kidobnia ha jót akar magának.
tegnapelőtt 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert a tobbseguk eletkeptelen. Eletukben nem mosogattak el, vasaltak vagy foztek valamit. Hacsak nem a szuloi hazba mennek vissza, ahol az anyjuk gondoskodik roluk, az alberletbe ezeket maguknak kell intezni, es csak vakargatjak a fejuket, hogy kell beinditani a mosogepet.
tegnapelőtt 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

A férfiaknak nem a feleségük hiányzik, a Tünde vagy a Kata, hanem egy meleg test. Ezért törnek össze.


Ki állítja össze a menüt? Ki szól, hogy fogyóban a Domestos? Ki intézi a gyerekeket? Ki szól, hogy anyádnak szülinapja lesz? Ki veszi meg neki az ajándékot? Kivel fognak szexelni?


Ha te csak egy ügyintéző vagy, akit néha rosszul megdugnak, te is felszabalnál, ha otthagynád ezt a poklot.

tegnapelőtt 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy látom, hogy igen, és ezt azok a kutatások is alátámasztják, amelyek kivétel nélkül azt találták, hogy a házasság a férfiaknak hatalmas előnyökkel jár, míg a nőknek inkább hátrányos ugyanazokat a szempontokat tekintve (testi-mentális egészség, szabadidő, státusz, elégedettség, várható élethossz stb.).


Pl. mikor az én szüleim elváltak, anyám sokkal nehezebb anyagi helyzetbe került, viszont ezt leszámítva hamar túllépett és kivirágzott, szebb lett, egészségesebb lett, kedvesebb lett stb. Mikor mentem apámhoz, ő meg élt a mocsokban, meg a kupiban ugyanis nem volt már, aki rendben tartsa a környezetét, nem mosták a ruháit, és ette a random szarokat, mert nem főzött magára. Engem is mindig fagyival, meg chipszel etetett. Ja, és miket vett magának? Új tv-t, játékok, anyám meg mindig strandra meg kirándulni vitt, szóval vele legalább voltak élmények, meg mindig megismertünk új családokat.


Szóval összeségében szerintem nagyobb csapás a férfiaknak.

tegnapelőtt 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
91%

Igen, bátran állíthatjuk. Én pl bele se merek gondolni, mi lenne velem az imádott párom nélkül.

65F

tegnapelőtt 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8

Általában a válásoknál szó nincs a párját imádó férjekről.

Szerencsések vagytok. Biztos sokat tettetek is érte.

tegnapelőtt 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így van. Az az igazság, hogy az erősebb nem valójában gyengébb. És bizony, a férfiaknak is vannak érzéseik, nekik is fáj a veszteség. A nők erősek, minden helyzetből fel tudnak állni. Egyik barátunk mesélte, hogy amikor elköltözött, hetekig csak feküdt, és a plafont bámulta. A neje meg már be is költöztette az utódját.

N

tegnapelőtt 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!