Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen lehetőség van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőség van, hogy két gyerekkel saját lakáshoz jussak válás után?

Figyelt kérdés

Rendszeres jövedelmem van, tőkém, segítségem- aki anyagilag támogatna nincs.

Nem szeretnék életem végéig albérletben tengődni majd.

Tudna valaki tanácsot adni?


2010. szept. 18. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

ma 22:50


Ha elváltál megkapod a fél vagyont + gyerektartást.


Mit akarsz még?

Szocpol ingyen házat vagy mit?


Hogy egy klasszikust idézzek: Dógozol oszt' veszel.

2010. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Mert szültél 2-10 gyereket senki nem ad neked ingyen egy több millios lakást, hol élsz te.

Ha lakás kell vegyél, ha valaki rákos, sclerosis multiplexeses nem kap kap lakást gyerekért se jár.

2010. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Tegnap már válaszoltam, de most újabb ötletem van.

Bár ez is anyagi helyzettől függ.

Olvastam, hogy a Fundamenta lakáskassza átalakult és most sokkal kedvezőbb konstrukciók vannak.

Állítólag lehet "gyűjtős" Fundamentád is, aztán már csak nagyon pici hitel kell mellé.

A gyerekek miatt még mindig nem javasolom nagy hitel felvételét.

Keress rá a google-ban az új Fundamentára, a hitelt mindenképpen életbiztosítással kombináld!

2010. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megint jönnek a okoskata válaszok /minek szültél ennyit, meg annyit.../. Jó lenne, ha néhányan elolvasnák a kérdést és próbálnának tanácsot adni a kérdezőnek.
2010. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem kapni szeretnék, nyilván megvenném, azzal azért tisztában vagyok, hogy csak úgy nem vágnak a fejemhez lakást.

Itt arra céloztam-aki nem értette a kérdést-, hogy mivel nem tudok önrészt adni egy hitelhez, így van-e lehetőség ahhoz, hogy vegyek egy lakást. Akármilyet, csak SAJÁT legyen.

2010. szept. 19. 21:55
 16/16 A kérdező kommentje:
Látom azért-bár kevesen vannak-néhányan megértették a kérdésemet.
2010. szept. 19. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!