Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltözzek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözzek vagy ne?

Figyelt kérdés
Válunk, októberben lesz az első tárgyalás. A férjem állandóan féltékenykedik, számon kér, nyomozgat, kutat a táskámban a telefonomban, többször meg is ütött. Munkahelye nincs már több mint egy éve. Pedig munka az lenne. Ő nem akar se válni, se semmit megosztani. El szeretnék költözni albérletbe. A férjem megfenyegetett hogy ha megteszem kirugat a munkahelyemről. Két gyerek van. A nagyobbik jönne velem. Csak az a baj hogy a kicsi nem akar. A kicsit teljesen ellenem fordította.
2010. szept. 13. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne költözz!!! Ezt olvasd el! http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__11..

Keress egy jó ügyvédet, és mindenben kérd ki a tanácsát!!!!

2010. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
22%
Szerintem mindenféleképpen költözz el!!! Így akarnád leélni az életedet mellette? Hogyan tudna kirúgatni a m.helyedről? Ne engedd, h kötelezzen arra, h vele maradj.
2010. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A bíróság nem veszi jó néven ha fogod a gyerekeket és lelépsz velük! Ez mindenképp rossz pont, sajnos sokszor az sem számít ha bántalmaz a férjed!!! Ha pedig a kicsi marad, könnyen lehet hogy sosem kapod vissza!!! Lsd. az első válaszban bemásolt esetet!
2010. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs valaki (tesvér, rokon), aki ott tudna lenni veled, hogy megvédjen?
2010. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
legközelebb megüt, hívj rendőrt és vetess látleletet
2010. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szüleim, nagyszüleim régen meghaltak, rokonaim nagyon távoliak. A munkahelyemről úgy akar kirugatni hogy mindennap bemegy cirkuszolni. Akkor a főnökeim előbb-utóbb megunják és én kelletlen munkatárs leszek.
2010. szept. 13. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
a munkahelykérdést előzd meg azzal, hogy most beszélsz a főnökeiddel, hogy mire készül az ex és kéred a megértésüket...amúgy csak a szája nagy, de ha mégis bemegy, ki kell hívni a rendőröket és viszik a melóból + garázdaságért eljárást indítanak ellene ;)
2010. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintam csak a szája nagy, úgysem teszi meg, hogy bejárkál cirkuszolni a munkahelyedre. Csak magát járatná le. Én is túlvagyok egy hasonló, elég csúnya váláson. Az is teli volt hasonló fenyegetésekkel, amikből aztán nem lett semmi. Persze, volt egyéb módszere bőven (bírósági, rendőrségi ügyek sora, ill. a mai napig ilyeneken agyal), de magát nem járatta le ilyenekkel... Mindenesetre elsőként egy ügyvédet keress meg ezzel a kérdéssel, hogy elköltözz-e, vagy sem. Nagyon sokat számíthat ugyanis a gyerekelhelyezésnél, hogy Te hol laksz, ill. mióta, ill. a gyerekeknek mi a természetes közegük, lakóhelyük, stb...
2010. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ettől félek, hogy a kicsit elveszítem. Férjem semmiféleképpen nem akar elköltözni. Se a házat megosztani. Ha itt maradok sose fogok tudni megszabadulni tőle.
2010. szept. 13. 11:54
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj, szerintem nem kell félni hogy bejárkál... A főnök kihívja a rendőrséget, és legalább lesz valami a kezedben a válásnál is hogy milyen nem normális a férjed.


Megértem hogy el akarsz menni, szerintem menj ha tudod fizetni. Nézd, az egészségedre nagyon ártalmas ez az örökös stressz. A stressztől meg csak akkor tudsz megszabadulni ha nem kell a férjedet nézegetni miközben hisztizik.


A kicsi gyerek meg majd megváltozik, ha benő a feje lágya. Ne izgasd magad. szerintem felesleges bizonygatnod az igazadat. nyugodj meg.

Sok sikert!

2010. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!