Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tündérmeséből rémálom?! ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérmeséből rémálom?! . érdekes.

Figyelt kérdés
Egyszer volt hol nem volt...másfél évvel ezelőtt megismerkedtem az én hercegemmel egy külföldi látogatás alatt.Ő is magyar,de gyerekkorától kint él.Sok időt töltöttünk együtt,lassan megismerve egymást,amennyire lehetett,megvoltunk győződve róla,hogy ez felsőbb vezéreltetésű dolog és ,hogy megtaláltuk az igazit.Döntés előtt álltunk ,hogy mi legyen,hagyjuk elúszni ezt a dolgot és soha nem tudjuk meg,talán most engedjük el azt az embert elmenni magunk mellett akit keresünk?!Szóval döntöttem.Hazautaztam,lezártam a dolgaimat,kiléptem a munkahelyemről,elpasszoltam a kocsit és jöttem is vissza.Kibéreltünk egy mesébe illő házikót,vettünk egy kutyát és éltünk boldogságban..De nem sokkal azután hogy teherbe estem megváltozott minden.Tervezett volt,akartuk.Elhidegültünk egymástól.Nem jártunk sehova,rajtam elhatalmasodott a honvágy,már a pánik,hogy hogyan fogom itt átadni ennek a gyereknek azokat a dolgokat amiket fontosnak tartok a magyarságomból.Felerősödött a magyarság tudatom,nagyon hiányzik a hazám ,a család,barátok,magyar szó az üzletekben,hivatalokban.Eltudok itt is intézni dolgokat,de nem anyanyelvi szinten beszélem ezt a nyelvet.Ez egy idő után idegessé tesz,irritál,hogy mások jobban tudják érvényesíteni az akaratukat..itt.Főleg hogy van egy mindent tudó sógornőd,aki előtt a férjed is elhull a csodálattól.Szóval összeházasodtunk,nemsokára szülök,és nagyon megromlott a kapcsolatunk,alig beszélünk,reggeltől estig dolgozik én itthon vagyok egyedül.Nem úgy várjuk ezt a babát ahogy kellene,ahogyan terveztük,semmi érzelem nincsen kettőnk között,semmi vonzalom,csak csináljuk azt amit kell,hivatalokba járkálunk,babaüzletbe..ennyi.Nem vagyok boldog és ő sem!Létezik,hogy a terhesség miatt van ez?Vagy rosszul döntöttünk és más lett belőle ,mint amit az elején reméltünk..nem ő az.A következő kérdés pedig a-most mit csináljak?
2010. aug. 24. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
költözz haza:S
2010. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom a választ, de remélem megoldódik. Én vártam 6 évet a terhességgel (pedig már akkor sem voltunk túl fiatalok, mikor összejöttünk), mert nekem ennyi kellett ahhoz, hogy tudjam, működni fog a kapcsolatunk a gyerekkel is.


Mennyi idősek vagytok? Beszéltetek a dologról?

2010. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Azt csináld,amit a szíved diktál!Szüldd meg a babát ott kint,így lesz egy xy állampolgárságú gyereked,és lehet,hogy te is megkaphatod az állampolgárságot,ha eddig még nem kaptad.És próbáld meg helyrehozni a kapcsolatot!

Ez a fajta elhidegülés lehet a szex ritkasága miatt..vagy éppen elridegültél,nem vágysz annyira a férjedre!

Megtudod oldani,fel a fejjel!

Ha pedig mégsem találod meg újra a férjeddel a közös hangot,akkor váljatok el,és ha haza akarsz jönni,akkor intézkedj,és gyere haza a gyerekkel!

Ha nincs a hazajövetelre elég pénzed,akkor esetleg keress egy másik embert,akit szeretsz(ott kint),és aki viszont szeretne.

Ennyit tudsz csinálni,semmi mást!

2010. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Próbáljátok meg helyrehozni,és ha nem megy akkor "gyere haza".
2010. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis mindenki haza talál. te is megtalálod az otthonodat, csak légy erős és keresd. várunk "haza", bárhol is legyen
2010. aug. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

másfél év... úgy látszik, kevés volt, nem volt elég érett a kapcsolat a gyerekhez


te meg háttérbe szorítottad saját magad, elhagytad az országot, felégettél mindent


költözz haza

2010. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvárás, a gyerek érkezése minden kapcsolatban krízishelyzet. nem mindenkinél egyformán nehéz, nem veletek van baj valószínűleg, más környezeteben lehet hogy nem így élnétek meg. Tudatosítani kell, ha ez a körülmények miatt van. Az ilyesmit túl kell élni. Sose lesz olyan, mint régen, de más dolgokkal is így van ez, pl. az első szerelmes őrült éjszakák soha többé nem jönnek vissza, de attól még nem kell mindent borítani. Ha 2 ember szereti egymást, sokkal nagyobb dolgokat is átvészelnek együtt. Csak nem szabad feladni a hitet, hogy megtaláltátok az igazit. Ha egyikőtök is feladja, nem fog menni. Miért adnátok fel? Hiszen megtaláltátok, nem?
2010. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagy változás előtt állsz..... most egyszerűen csak bepánikoltál. Eddig mindent csodás volt, mert azt csináltatok amit akartatok, most pedig nem tudod igazán lefoglalni magad, gyakran vagy egyedül, magányosnak érzed magad. Megszűnt a pörgés körülötted. Ez teljesen természetes dolog. Az otthon töltött időd használd ki. Készíts finom vacsorát a férjednek, kommunikálj vele ha hazaér, beszélgessetek a születendő babáról és a jövőről. Hidd el ez csak egy átmeneti állapot. Mindketten feszültek vagytok, hiszen nem kis dolog történik az életetekben. Elbizonytalanodtatok, hogy megtudtok-e birkózni a rátok váró "nagy feladattal". És persze, hogy meg!!! Szedd össze magad hiszen ha hazaköltözöl soha nem tudod meg milyen apa lesz a párod! Sok boldogságot!
2010. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,úgy gondolom,hogy egy új élethelyzetbe kerültetek és ez rengeteg változással jár.Sajnos vannak olyan férfiak,akik a nő terhessége alatt egyáltalán nem akarják a szexet (az én férjem is ilyen volt és nagyon szenvedtem miatta),mi nők is ingerlékenyebbek vagyunk ilyenkor és férjünk is az lesz.Aztán a baba születése után még nehezebb lehet a helyzet,hiszen az embernek bele kell rázódnia abba,hogy ezután a nap 24 órájában felelős egy piciért,ami teljes életmód beli változást idéz elő.Szerintem legyél türelmes és várj azzal a hazatéréssel,annak a picinek az édesapjára is szüksége van,inkább üljetek le beszélgetni és mondd el neki az érzéseidet.Az első babánk várásánál én is hasonlóan éreztem,sőt akkor is mikor itthon voltam a picivel,de ezalatt sokmindent megtanultam.A második gyermekünkkel vagyok most itthon és érettebb fejjel,már nem zavarnak ugyanezek a dolgok,hiszen tudom,hogy ez így van rendben.És bizony egy kapcsolat két emberen múlik,tehát nekünk is máshogy kell hozzáállni a dolgokhoz,nem csak a társunknak.
2010. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!