Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » HOL húzzátok meg a határt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL húzzátok meg a határt a "megcsalás" érzésnek?

Figyelt kérdés
Mikor lehet biztosra venni,ha egy kapcsolatnak vége?Megcsalásnak számít:egy lopott csók,egy titikos randi,vagy a chat?
2010. aug. 24. 15:58
1 2
 1/12 nyuxipok ***** válasza:
78%
Szerintem a chatnak is annak szamit,legalabbis nekem....nem az a baj,hogy beszelget mas lanyokkal is hanem az,hogy mit beszel veluk...pl olyasmit ne mondjon neki,hogy mi lenne ha nem lenne baratnom?meg,hogy lehetnek a pasid,bejovok neked?meg ezekhez hasonlot...
2010. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem igen...

Ha valaki már más után érdeklődik az igenis megcsalás...

Ha szeret valaki akkor csak utánad fog érdeklődni!:)

Sztem...:)

2010. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Pici flört nem, telefonszám csere már igen.
2010. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
97%
Nézd,szerintem egy ember érzi ha már valami nem ugy müködik.Azt,hogy mikor van vége senki nem tudja majd, megmondani neked.Ezt neked kell érezned!Ha máshogy nem megy,gondold végig milyen volt pár hónapja és milyen most,aztán hasonlítsd össze a kettőt.
2010. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 margoz ***** válasza:
96%

Mi az hogy lopott csók?ha mással csokolozik,az meg csalás!De ha egy régi ismerössel találkozik,és üdvözlésképp meg puszilják egymást,az nem megcsalás!Titkos randi?

Olyan érzésem van,hogy a párodat féltékenyen örzöd,és ellenörzöd,ez viszi a másikat a hazudozáshoz!

Ha nincs meg a bizalom köztetek,akkor jobb ha abba hagyjátok,mert igy csak veszekedés és szenvedés lesz a vége.

2010. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Csókolózás, titkos randi megcsalás. Chat csak akkor, ha erotikus tartalmú. Ha egy ellenkező nemű barátjával, barátnőjével, ismerősével, kollegájával elmegy kávézni vagy ebédelni, az nem az természetesen. Szerintem mindig akkor kell elkezdeni gyanakodni, ha a másik fél elkezd titkolózni. Azaz ha írok egy levelet az exemnek, és elmondom a páromnak, az nem megcsalás. Viszont ha titkolózok és elkezdem letagadni, az már ugye gyanús lenne.
2010. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Csók, tapizás (nem baráti ölelés, hanem ha félreérthetetlenül olyan helyekre vándorol a kéz, ami erogén zónának számít), a szexuális aktus pedig teljesen egyértelműen.

A felsoroltak közül a "lopott csók", ami nem baráti puszi, egyértelmű megcsalás, a titkos randi csak akkor, ha az illetőnek lett volna esélye jelezni a párja felé, hogy találkozott xy-nal, de nem tette meg. A chat nem megcsalás, hacsak nem egyértelműen szerelmi és szexuális témák kerülnek fel. Ha valaki szerelmet vall chat-en egy másik embernek, aki nem a párja, az megcsalás.

2010. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
nekem már a flört is az. én régen sokat flörtöltem amikor kapcsolatom volt akkor is, de most együtt vagyok a jelenlegi párommal és eszembe sem jutna ilyet tenni, mert szégyelném magam utána.és minek? szeretem.
2010. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Részemről mindhárom annak számít.

28/N

2010. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az én kapcsolatommal semmi...baj...nem tudom az egyik válaszoló...MIBŐL gondolta,hogy rólam van szó??:O:O:O

Köszönöm szépen a válaszokat....azthiszem ELÉG egyértelmű,hogy a "mai modern" világban azért még megvan a tisztesség,a becsület, abizalom és a hűség-szeretet!!

A kérdésem kiváncsiságon alapult ,mert nagyon sok közeli ismerősöm,barátom ,rokonom..csalta meg a másikat..és ez elszomorított!

2010. aug. 24. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!