Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált anyukák, apukák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyukák, apukák! Mennyire viselte meg a gyermeketeket a válás?

Figyelt kérdés

Milyen az apa kapcsolata a gyerekkel?

Válni készülünk, kis babánk van.


2010. aug. 23. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!2 éves volt amikor elváltunk,egy darabig még látogatta az apja,de elmaradozott,utána már nem is kereste a lányom,papiron lemondott róla önszántából,láthatási jogával nem élt.a gyereket megviselte,ovodában jártunk családsegitőhöz.az iskolában is elég öntörvényű,mindig elkap a tanárnő,lány létére ő a legrosszab az iskolában,két intővel zárta az elsőt,de ettöl függetlenül 5 ös tanuló,csak a magatartása nem jó.persze ez lehet mástól is.egyedül nehezebb nevelni,hiányzik az apai szigor.
2010. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

14 volt a lányom 16 a fiam mikor elváltunk..

3éve volt nagyon azóta se dolgozták fel.bár az sokat segít nagyon h a barátomat szeretik a gyerekek nagyon.és barátom is szereti őket.így valamelyest tudja pótolni az apát.fiam nincs nagyon jóba az apjával,lányom ugy ahogy.

2010. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Barátnőmnek most nemrég váltak el a szülei, egy nagyon okos érettségi előtt álló lány. Hát ez a nagyon okos lány 2-esre érettségizett éppen éppen és ugye a továbbtanulásról lemondott. Szóval őt eléggé megviselte és hogy őszinte legyek nem igazán láttam olyan gyereket, akit nem viselt meg. Unokahúgom szülei is elváltak, unokahúgom még kisbaba volt. Eléggé züllött és nemtörődöm típus és persze állandóan az apjával akar lenni a mai napig. Mondjuk jóban vannak meg az apja új feleségével is, meg annyit van náluk amennyit akar, ez azért sokat javított a helyzetükön.
2010. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább az anyukát viselte meg,de szerintem az agyát is,és sajnos a gyereken éli ki magát,teljesen tönkreteszi!
2010. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
9 volt a lányom,nem értette az egészet mert nem veszekedtünk.Romlott az iskolai teljesítménye.De azt kihasználja ha nálam van többet engedek neki mint addig.(ez viszont nem biztos hogy jó,de egy hétvége alatt mit tudok csinálni)
2010. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hát elnézést, nem nekem szól a kérdés, de rám is vonatkozik. Én 15 éves múltam, mikor elváltak a szüleim. Hát csak annyira viselt meg a dolog, hogy egy hónap alatt 15 kg-ot fogytam, az iskolára se tudtam odafigyelni. Ráadásul nálunk másfél éven keresztül ment a huza-vona, hogy hol helyezzenek el. Anyától-apához, apától-anyához költöztettek és a többi. Most ott tartunk, hogy végre megtaláltam az utamat, a sarkamra álltam és apához kölötöztem, persze megfogytam a 10 éves testvérem kezét és vittem magammal. Azóta 4-es érettségit írtam és bekerültem egy neves egyetemre is. Ettől függetlenül senkinek nem kívánom azt az élményt, amiben nekem és öcsémnek részünk van még a mai napig is. Apukám anyukámyat szidja, anyukám, meg apukámat. És a legszörnyűbb az egészben, hogy senkivel nem tudom megbeszélni, mert mindenki csak azt hajtogatja, hogy megé

rtem, ne szomorkodj. Egy fityfenét érti meg... Ennek fejében szenvednem kell attól, hogy apukám viszonylag jó módban él, anyukám viszont hó végén nem eszik. Apum eddi is rengeteget segített, de mostmár úgy utálja, hogy 2 szót nem beszélnek 1 éve. Ezt szörnyű végignéznem. Remélem minden felnőtt elgondolkozik egy kicsit azelőtt, mielőtt félrekúrna, mert lehet, hogy szerez egy feledhetetlen éjszakát magának, csak abba nem gondol bele, hogy azzal hány ember életét teheti tönkre vele. Persze ez csak az oyan válásokra vonatkoznak, amik megcsalás miatt mentek végbe.

SZÜLŐK: Ha küszöbön van a válás, hiába is utáljátok egymást, a gyerekek érdekében akármekkora is a sérelem, rendezzétek békés úton, ha nem működik, legalább ne a gyerek előtt csináljátok az egészet. Ugyanis én emiatt majdnem 2 éven kerezstül bíróságról bíróságra jártam, és szerintem nem ez a legjobb elfoglaltság egy gyereknek!!

2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az életkorom lemaradt: 18/L
2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!