Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért bántom a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántom a feleségem?

Figyelt kérdés
ha hibázik vagy rosszul dönt, miért ordítom le vagy csapkodom az asztalt és ő haragszik meg rám aztán egy órán keresztül kiabál velem, hogy miért bántom mindenért én nem értem meg őt. Szeretem a feleségemet, de mindig kiakadok ha valamibe hibázik és nem úgy van ahogyan én szeretném.
2010. aug. 22. 15:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Leírok egy mai nap is zajló történetet, mert itt van a szomszédomban: Tanúságként!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem rég költöztek mellénk, a kecó miatt házasodtak össze, a csajszi egy kicsi butuska,falusi, kocsmáros lányka, a pasi egyetemet végzett csoportvezető egy cégnél. Külön kasszán vannak. A lakás 70%-ban a pasié, 30%-ban az asszonyé, mondván hogy a pasi kapott munkáltatói kölcsönt, ezért. (Na ez nekem már gyanús volt, akkor is). Az asszonykának egy épeszű mondata nincs, mindig mindenre azt mondja, hogy majd ha hazajött a férjem majd ő megmondja. A pasi másfél éve zsarolja a gyerektémával. Egyszerűen nem szülhet a hölgy addig, amíg legalább nem tudja magát és a gyereket eltartani. A hölgyike kicsit iszik, de mindennap. A pasi meg azt hiszi, hogy a szomszédait is kiosztatja, úgy mint a feleségét és a beosztottjait. A hölgy még nem szól vissza, csak megalázkodik és tűr, mondván, hogy szerelmes. Ja! Ami a legjobb két hete jött fel a lépcsőházban és halottam, amint a férj megtiltja, hogy szóba álljon velünk, mert mi a férjemmel agyontanult barmok vagyunk és én sok olyan dologba beleszólok, ami a pasik dolga. Példaként felhozta a pénzkérdést, mivel a pasi elmondása szerint a nők ilyenhez nem nagyon értenek (mellesleg közgazdász vagyok.)

A lényeg lényege: Az sem jó ha kiabálsz és agresszív vagy csak azért mert a feleséged egy önálló emberi lény és mer gondolkodni. Gondolj bele nem egy robotot vettél feleségül.

A feleség néma tűrése sem jó, mert a pénz nem minden.

Szerintem a feleséged jól teszi, hogy visszaszól csak nem kiabálni kellene, hanem leülnötök egy teljesen semleges helyen (pl. egy étterem) ahol te sem és ő sem tud kiabálni és csak beszélgetni.

2010. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!