Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért bántom a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántom a feleségem?

Figyelt kérdés
ha hibázik vagy rosszul dönt, miért ordítom le vagy csapkodom az asztalt és ő haragszik meg rám aztán egy órán keresztül kiabál velem, hogy miért bántom mindenért én nem értem meg őt. Szeretem a feleségemet, de mindig kiakadok ha valamibe hibázik és nem úgy van ahogyan én szeretném.
2010. aug. 22. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Akaratos és maximalista vagy.Ha a feleséged helyében lennék,azonnal válnék!Nem érdekel,bármi köt hozzád..
2010. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

mert egy control-freak vagy, aki nem tudja elfogadni hogy a felesege maskeppen is csinalhatja a dolgokat.


ne vedd rossz neven, de en elvalnek toled seperc alatt. nincs jogod senkivel se uvoltozni.

2010. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Sztem menj pszichológushoz. Stresszes vagy, azt látom. Biztosan valami baj van veled, és ha nem tudod, hogy mi a bajod, akkor menj orvoshoz, ő majd segít.

Egyébként én is ordítozom, mert nagyon hamar felidegesítem magam mindenen, de azért az én esetem más, mert én 24 l vagyok, férfiként illik fegyelmezni magad egy nő előtt...

2010. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
uccsonak : te sem vagy mas. ez nem kifogas .
2010. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
kis baj van az emeleten...........de ha akarod helyretudod hozni, megertes a fontos!
2010. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

24 L


Látom, hogy szépen fogalmaztam.... De ez azért van, mert az én legutóbbi barátom is nagyon sokszor csúnyán beszélt velem, üvöltözött is, habár nem személyesen, telefonon, meg emesenen, és én örültem volna, ha azt mondja egyszer nekem, hogy ne haragudj, de ő sosem jutott el odáig, hogy felismerné a saját hibáját. Mindig agresszív volt, megmondta mit csináljak, nem ölelt át,nem csókolt meg, de én arra gyanakszom, hogy élettársa volt, és emiatt még véletlenül sem tartotta fontosnak, hogy tiszteljen engem. Ugyanis ha így bánsz vele az a tiszteletlenség jele.

De felismerted a problémát, biztos stresszes vagy. Én nem válnék el tőled, ha ez vigasztal, abban az esetben, ha megígérnéd, hogy elmész egy pszichológushoz, és megpróbálsz segítséget kérni...

2010. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
próbálok változtatni, de a feleségem nem nagyon hisz már nekem pedig nagyon szeretjük egymást , de olyan hamar kiborít sajna.
2010. aug. 22. 15:36
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Mi vagyok én?? Köszi szépen, akármire gondoltál. Minden embernek máshol van a tűrésküszöbe, ez igaz, és nekem most nagyon alacsonyon, de egyébként én sem tűrtem el sosem, hogy agresszív legyen velem egy férfi, csak annál az egynél, és mégegyszer nem tenném. De tudom, hogy milyen ez, és én örültem volna, ha segíteni lehetett volna a fiún. Csak arra akartam utalni, hogy egy férfi sok minden miatt lehet agresszív, és nem véletlenül olyan magas a válások száma, mert könnyebb válni, ahelyett, hogy megpróbálnátok megoldani a problémát. Persze azt nem tudom, hogy mit csinál a kérdező a nőjével ténylegesen, ez igaz. De én mindig előbb szeretem a problémákat tisztázni,és valószínű, hogy a feleség is menteni akarja a helyzetet, ha még nem hagyta el....
2010. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem hisz neked? Azaz hazudsz. Na, ez már baj, a hazudozóknak én sem hiszek...

De mondtam, hogy próbálj változtatni, azaz menj el pszichológushoz, ha magadtól nem tudsz változtatni. Mert nagyon undorító dolog, ha egy férfi birtokának tekinti a nőt, és megalázza, mert visszaélsz az erőddel. Ez nagyon undorító dolog. De ha régen nem voltál ilyen, akkor most valami oka kell, hogy legyen, akkor pedig, ha elmész egy pszichológushoz, akkor ő segíthet ezt feltérképezni. Lehet, hogy csak megromlott a kapcsolatotok, de erre is fény derülne. Borzasztóan stresszes világban élünk, előfordul, hogy ideges az ember.

A feleséged ugye nem ütötted meg?

2010. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

15:37-nek:


"Egyébként én is ordítozom, mert nagyon hamar felidegesítem magam mindenen, de azért az én esetem más, mert én 24 l vagyok, férfiként illik fegyelmezni magad egy nő előtt..."


Egy nonek is illik fegyelmeznie magat. Egy uvoltozo no semmivel sem jobb mint egy uvoltozo ferfi. Tehat te sem vagy mas, pont ugyanolyan visszataszito egy no aki csak orditozni tud, mint egy ferfi.

2010. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!