Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt, aki megbánta, hogy elvált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, aki megbánta, hogy elvált?

Figyelt kérdés
22 év után elköltözök a férjemtől a gyerekkel. Totálisan szar kapcsolat, állandó veszekedés, feszültség. Már semmi nem ment, sem a szex, sem a sima hétköznapok. De félek, hogy leszek meg egyedül.
2021. ápr. 16. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Legalább a férjednek boldog élete lesz.

Menjél minél gyorsabban, hogy ne akadályozd a minőségi életben a volt urad.

Elég volt biztos a 22 év veled.

2021. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyvalamit megtanultam, hogy ne félelemből, bizonytalanságból maradjak egy kapcsolatban hanem mert annyira akarom hogy nem tudok neki ellenállni.
2021. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs mitől félned, ennél egyedül is ezerszer jobb. Végre nem kell alkalmazkodni senkihez, nyugi és béke van. Kelsz, fekszel, eszel ahogy akarsz. Csak azt csinálod, amihez kedved van. Nagyon gyorsan meg lehet szokni.
2021. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem amelyik kapcsolat eljut a válásig, ott már nincs miről beszélni és nincs mit megbánni.
2021. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 ezt hogyan érted?
2021. ápr. 16. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
#1 egy frusztrált idióta, akinek nem jutott nő a természe miatt. Szerintem felesleges vele foglalkoznod kérdező.
2021. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodj meg, jó döntést hoztál!

Én amikor megromlott a házasságunk teljes mellszélességgel a válás mellett álltam ki. De mikor megtörtént és kimondták, a kocsiban sírtam kb fél órát. Nem tudtam elképzelni hogy mi lesz. De ilyenkor kell talpra állni!

Miután megbirkóztál a válással le fogsz nyugodni. Semmi baj, ha eleinte sírsz, szomorkodsz, ez természetes. 22 éven nem tud az ember csak úgy átlendülni. Én miután összeszedtem magam imádtam szingli lenni. A fiammal istenien elvoltunk, egyedül is jól éreztem magam. De egy idő után persze magányos lettem, úgyhogy elkezdtem ismerkedni. Te is nyugodtan tedd ezt, ha már túl vagy a szomorkodáson. Az élet nem áll meg csak mert elváltatok :)

2021. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat. Én is bőgök, pedig én mondtam ki. A lakás kisebb, sötétebb. És hogy a férfi dolgokat hogyan fogom megcsinálni, azt még nem tudom. És akárhogy is van, azért sajnálom a férjem. Nem érzek iránta semmit. De sajnálom
2021. ápr. 16. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

#8:

Szakembert hívsz. De van olyan cég, hogy férjkölcsönző. No sex.

2021. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

#9 nem tudom miért lett lepontozva - kicsit talán nyersen fogalmazott, de igaza van:


A férfi dolgok egy részét biztos te magad is meg tudod oldani, ha elsőre nem megy, nézz hozzá youtube videót.


A másik részéhez megf hívj szakembert, vagy ha van, barátot/ismerőst, háláld meg egy gyerekvigyázással vacsorával vagy amivel meg tudod.

2021. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!