Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak a gyerekek miatt maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a gyerekek miatt maradjak?

Figyelt kérdés

Van két gyermekünk,de már nem szeretem a párom,kiölt belőlem minden érzelmet a viselkedésével.

Jelenleg gyeden vagyok,de megyek vissza melozni. Gyedem 90%-a elmegy hitelre,aminek fele miatta lett fevéve. Gyüjtögetnem kell mielőtt elmegyek..kb. 6 hónap mulva lenne annyi h letudjak lépni a kapcsolatból a gyerekekkel.


2010. aug. 18. 20:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Állandóan kiabál,beleköt mindenbe.Gyerekekkel szinte nem is törödik,szegények azt se tudják h hivják fel a figyelmét,de persze leorditja őket.Közös sétákra nem hajlanó,azt mondja szágyell,tul ronda vagyok.Soha egy vasam nincs,minden pénzt elkölt. Magamra nem tudok költeni,havonta ha egyszer programot csinálok,már 1 hetes veszekedés előtt,2 hetes orditás utána- Elegem van. Nagyon boldogtalan vagyok,pedig most kellene a legboldogabbnak lennem.
2010. aug. 18. 20:41
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekek miatt maradni senkinek sem jó.Inkább egy kiegyensújozott egyedül álló anya/apa, mint egy zsémbes, fusztrált "család".
2010. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így kiszámoltad,lépj le és vidd a gyerekeket is. De ne beszélj róla neki, hátha bosszút áll.
2010. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ahol most élek városba lettek a gyerekek felvéve bölcsibe,másikba meloznék,és megint máshova tudok hazaköltözni. Mit csináljak?????
2010. aug. 18. 20:42
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Több embertől hallottam, hogy évekig szenvedtek, csak mert nem akarták felrúgni a kapcsolatot a gyerek/gyerekek miatt. A Te életed. Lehet a gyereknek is jó/jobb élete, ha társat váltasz. Gondolj arra, hogy csak egyszer élsz, és van lehetőséged más életre! Lépj tovább, légy boldog, szerelmes, és emellett lehetsz tökéletes szülő!
2010. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki azt irná,h biztos elhiztam,azért mondja h ronda vagyok,nem 173cm/56kg vagyok..2 gyereket szültem 1 éven belül, a kisebbik 1 éves.

Most is az utolsó 2000ft-ot elvitte és a haverjaival kocsmázik.

2010. aug. 18. 20:47
 7/20 anonim ***** válasza:

hova költöznél? Szülőkhöz?

Az lenne a legjobb, ahova költöznél oda járnának a gyerekek, bölcsibe oviba.

Év közben nem fogják őket átvenni, de erre esetleg rákérdezhetsz. Nincs ott olyan ember, szülő, testvér, aki tudna rájuk vigyázni a köztes időszakban?

Szóval így tényleg nehéz megoldani, de szerintem is lépj ki ebből a kapcsolatból.

2010. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha van hova menned, akkor, vágj bele.
2010. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Anyumhoz költöznék,30km-re van,a melohelyet probálom megoldani h egy helyen legyen a bölcsivel. Igy meloba menet beadom őket,hazafele kiveszem a drágáimat.De még kb 1 hónap mire kiderül,h sikerül-e az uj melohely.
2010. aug. 18. 20:49
 10/20 anonim ***** válasza:
Készülj fel, gyűjts pénzt, szerezz munkahelyet és lakóhelyet egy településen, előre kérj bölcsit. Vissza lehet mondani, ha mégis másképp lesz. Kérj segítséget egy barátnődtől, egyedül túl nehéz ez. Segítsen megszervezni. Vagy egy rokon, szülő, ha olyanok. Nem vagy egyedül, ilyenkor segítségre kell támaszkodni.
2010. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!