Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka hogy a férjem szülei miért csak fél évente jönnek el hozzánk 3órára és a kányához meg 3napra is el mennek?

Figyelt kérdés
A lányának nincs gyereke nekünk van egy 3éves és az egyetlen unokája és meg sem érdemlünk meg 1napot sem csak 3órát. A kapcsolatunk más külömben jó
2010. aug. 18. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a gyerek miatt nem akarnak zavarni hosszabb időre, bár nem tudom, mert nálunk meg pont fordítva van. mi párommal ott lakunk tőlük még fél órára sem, viszont a másik gyereke meg vagy 3 órára és mégis oda elmennek havonta (ott unokák vannak persze), viszont hozzánk fél évente egyszer és soha nem alszanak ott. nem tudom ezt megmagyarázni, de lehet, hogy nem érzik jól magukat ott nálatok? vagy közel laktok egymáshoz? mert akkor lehet, hogy úgy vannak vele hogy nem alszanak ott.
2010. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak úgy gondolják, zavarnának a gyerekek miatt,.

Miért nem hívjátok őket? Mondd meg nekik egyszer, hogy szívesen látnátok őket 2-3 napra. Biztosan nem mondanának nemet.

2010. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ők ilyenek, lehet jobb is így!
2010. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk sem jönnek gyakrabban, de mi legalább kéthetente meglátogatjuk őket, és ott is alszunk néha egy-egy éjszakát. nagyon jó a kapcsolatunk, és nem várom el, hogy ők jöjjenek, szerintem ők úgy érzik, zavarnának talán. Ne várjátok őket, lépjetek ti, menjetek hozzájuk, biztosan örülni fognak.
2010. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akar rossz anyós lenni!!!!!!!!

Lehet, hogy erős egyéniségnek gondol, akivel összeveszne előbb vagy utóbb. Konfliktuskerülő a magatartása. Lehet, hogy úgy gondolja, ti ügyesen megoldotok mindent, és nincs rájuk szükség.


Bár az enyém lett volna ilyen, 10 évbe telt, hogy végre ne akarjon folyton átjárni!

2010. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öröm,hogy jó a kapcsolat.Mint nagyi írom,hogy én sem szere-

tem a gyermekeimet zavarni,ők szinte naponta jönnek.Igen

sürűn van valamilyen családi esemény és akkor "vendéges-

kedünk" együtt.Biztos,ha megkéred őket szívesen segítenek.

2010. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Istenem de örülnék, ha csak félévente látnám anyósomat...
2010. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az anyósomék 280km-re laknak tőlünk félévente szoktak jönni hozzánk 3óra hosszára aztán menetbe közli most megyek a lányomhoz 3-4napra.Ez esik nekünk rosszul jobban a páromnak, alapból kedves az anyósom és szeretem is és ő is engem tegező viszonyba is vagyunk ezért nem értem miért nem jön pedig már hívtuk és mindig talál valami kifogást, hogy nincs pénze meg ilyenek, de lánya is 280km-re lakik tőle oda meg van. Igazából már 3éve ígéri, hogy jön , de addigra mindig ki talál valamit, hogy csak pár órára jöjjön, pedig a kicsi lányunk mindig várja és szeretné ha tovább maradna.
2010. aug. 19. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!