Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bejelentkeztetve hozzánk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelentkeztetve hozzánk. Szóljunk érte, lépjünk valamit?

Figyelt kérdés

A férjem előző élettársi kapcsolatából született egy kisfiú. Miután a férjem a gyermek anyját nem vette feleségül, ezért az anyuka nem engedélyezi a láthatást. Amíg a férjem egyedül élt, addig látogathatta a fiát.

Időközben mi megismerkedtünk, összeházasodtunk és építkeztünk oda, ahol a férjem korábban élt az élettársával. A kisfiúnak időközben a férjem vásárolt egy másik házat, ami a gyerkőc nevére is került már. Azonban az anyukája ragaszkodik ahhoz, hogy a fiúcska a mi házunkba legyen bejelentkeztetve, azaz állandó lakcímmel. A kisfiút 7 éve nem látogathatja a férjem, már lassan meg sem ismerik egymást. 1,5 éve megszületett a mi gyermekünk is. Ő is a mi családi házunkba van bejelentve. Elég hülye helyzet nem?


2011. febr. 5. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Az egy dolog,hogy a volt asszony mihez ragaszkodik.

A gyerek apja már így is többet adott mint a legtöbb apuka.Vett a fiának egy házat!

Gondolom a gyerektartást fizeti rendesen attól függetlenül,hogy 7 éve tiltva van a gyerek tőle.Bár ezt sem értem,hogy az apuka eddig miért nem ragaszkodott a láthatáshoz,mert hiába tiltja az anya,neki is vannak kötelességei nem csak az apának..Már rég a bírósághoz fordulhatott volna,hogy nem engedik a gyereket látni..

2011. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

A tulajdonos engedélye nélkül oda nem jelenthető be senki.

Igaz itt a gyerekéről van szó, de ha van hol laknia emberi körülmények között a gyerekének, akkor szerintem megtagadhatja, főleg úgy, hogy nem is látogathatja.

2011. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
JA még valamit.Mivel a férjed fia már biztosíva van egy házzal,így nem árt ha a ti gyereketek is biztosítva lesz majd..Ezért érdemes a jelenlegi öröklakást a ti gyereketekre íratni,mert később az örökségnél a ti gyereketek fog rosszabbul járni..Ugyanis az a ház ami a fiú nevén van az csakis az övé lesz.A jelenlegi ház,meg a két gyerek közt lesz elosztva egyszer apai részről..
2011. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

1 ha 7 éve nem látogathatja a fiát, akkor egy normális apa már rég kérte volna a bíróságot, hogy rendezze a helyzetet

2 lehet fiktiváltatni a lakcímet

2011. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne engedd hogy bejelentkezzen. Eddig hova volt bejelentkezve?Maradjon ott ahol eddig volt!Anyuka valamibe taktikázni akar!
2011. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2004-től 2007-ig pereskedtek a kisfiú miatt. Az anya mindent latbavetett, hogy az apa ne láthassa. A bíróság hiába ítélte meg a láthatást. Amikor a férjem ment érte vagy beteg volt, vagy a nagymamánál volt, vagy egyszerűen csak nem nyitottak ajtót. 3 év rendőrségi jegyzőkönyvek és minden szombat elcseszése után nem volt mit tenni. Az anyát néha-néha a gyámhivatal megbüntette 16.000 Ft körül. Mi 50.000 Ft-ot fizetünk gyerektartást havonta. (nem a bíróság állapította meg, az jobb lett volna). Miután 3 év után a gyerek azt mondta a pszichológusnak és a bíróságnak, hogy nem akarja látni az apját, így a férjem feladta a küzdelmet.
2011. febr. 5. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Biztos én vagyok hülye,de miért kéne hogy hozzátok legyen bejelentve,ha nem is lakik nálatok???

Minden normális embernek az a bejelentett lakcíme,ahol lakik,nem?

2011. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

16:21 -es nek.

Neméppen mert Én pl apámhoz vagyok tesómmal együtt bejelentve,de nem is ohajtok kijelentkezni a kedves r*banca miatt.Persze,hogy jólérzi magát mert a készbe jóba tette a pi*csáját.Én jelenleg attól tartok,hogy annyira fűzi az agyát,hogy bukunk mindent amit 20 év alatt beletettünk.


Kérdezőnek.Írjátok minnél elöbb a gyermeketekre a házat,mert bizony kénytelen lenne kötelesrészt fizetni idővel a mostohatesónak.

Legyen csak a saját kis kecójába bejelentve anyucival együtt.Ha a gyermek lesz*rja az apját akkor nemadnék havi 50-csak amennyit a bíróság megállapított!

2011. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Te is egy furcsa ember lehetsz, kedves (második) 16:01-es! Az a kisfiú nem tehet arról, hogy milyen az anyja. Miért kell rögtön annak a szerencsétlen gyereknek nekitámadni?


A kérdésre válaszolva, én sem engedném, hogy a gyereket hozzánk jelentsék be. Ezzel egészen biztosan valamit taktikázni akar az anya.

2011. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

ma 17:15

16.01 vagyok

Miért vagyok furcsa? Mert azt írtam,hogy a mostani lakást inkább írják rá a közös gyermekük nevére,és biztosítsák az ő jövőjét is? Én a kisfiút nem bántottam egy szóval sem(az anyját sem),de az apja már biztosított neki egy lakást.Így nem árt ha a másik gyermekének is biztosítva lesz..Mert hiába mondjuk,hogy hiszen csak kisgyerek,de ha már ilyen kicsinek kijelentette,hogy nem akarja az apját látni(biztos anyja nyomására) akkor felnőttként tuti,hogy a markát fogja tartani,és igényt fog tartani mindenre.(szintén anyai nevelés hatására)Bizony akkor a másik gyerek lesz rosszabb helyzetben..Volt már rá példa,hogy két mostohatestvér egymásnak estek az örökség miatt..

2011. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!