Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi gyerektartásra számítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi gyerektartásra számíthatok 2 felnőtt gyerekemnek, ha egyáltalán jár?

Figyelt kérdés

Elváltunk,de a gyerekeim még tanulnak,az egyik főiskola,a másik "csak" tanfolyam,akkor is jár majd a gyerektartás?

Mindkettem már elmúltak 18 évesek.


A férjemnek közben született egy másik gyereke is.

Minimálbért keresi meg.


Az hogy nem engedem neki hogy találkozzon a gyerekekkel,befolyásolja a gyerektartást??


2010. aug. 17. 06:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyen már benned annyi emberi tartás, méltóság, női büszkeség, (intelligencia?) hogy nem alázod meg magad még jobban az ilyen és ehhez hasonló reakciókkal!!!!!


Ok, persze, borsot törsz apuka orra alá az ilyen próbálkozásokkal, de szerinted ki húzza a végén a rövidebbet?

A bíró, az ügyvédek csak nevetni fognak rajtad, a saját gyerekeid is elfordulhatnak tőled, mert ezzel a viselkedéssel, gondolkodással csak szánalmas vagy és nem sajnálatraméltó.

2010. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom,hogy ilyen gondolkodású asszonyt megcsalt a férje! Szánalmas a viselkedésed! Egy anyának fontosabbnak kellene lenni a gyerekei érdekének,mint a saját bosszúvágyának!
2010. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A gyerrekek is utálják az apjukat...
2010. aug. 17. 07:38
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kedves nagykorú "gyerekek" utálják aput, akkor tartsák el magukat és ne akarjanak az apu pénzén továbbtanulni.
2010. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak.......Teljesen egyetértek!!!!

Ha pedig utálják az apjukat akkor nem kell "n2m engedni a találkozást"!!!!

2010. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
utálják az apjukat egy lószart, csak a hülye anyjuknak nem merik mondani, hogy nem....
2010. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha én utálom az apámat (én spec. tényleg nem vagyok jóban vele egyébként, mert bántott), akkor nem kérek a pénzéből se (mert nem akarok kiszolgáltatottja lenni olyannak, akivel nem vagyok jóban). Egyébként leszámítva az én rossz tapasztalataimat apám miatt, nem lehet, hogy a te gyerekeid azért utálják az apjukat, mert te fordítottad őket ellene azzal, ahogy te viselkedtél az apukával (nem engedted látni... biztos szidtad is előttük...)?


Ha már elmúltak 18 évesek, akkor tudnak dolgozni (suli mellett is). Vagy nem ízlik a munka?

2010. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyerekek nem "utálják az apjukat"! Amúgy tőlük kellene megkérdezni.... És ha állandóan negatívan állítanak be valakit, előbb-utóbb negatívan minősítik mások is, anélkül hogy valóban az-e vagy sem. A válás során a gyerekeket érinti a legrosszabbul a következmény, ők tehetnek a legkevésbé arról, hogy egy kapcsolat megszakad, viszont az összes hátrányát a nyakukba kapják.

Nagyon intelligensnek kell lenni ahhoz, hogy a két szülő normálisan beszélje meg a gyerekeiket érintő kérdéseket. Ahhoz is, hogy ne legyen "látod, az a szemét a....d", (apád vagy anyád) állandóan visszatérő mondat a gyerekek részére. Az szép dolog, ha valaki taníttatja a gyerekét, tudjuk, nem olcsó az iskoláztatás, de azt "felnőtt" gyerekekkel meg lehet beszélni, hogy milyen módon és feltételekkel tanuljanak. És azt sem szabad elfelejteni, hogy mindkét szülőjére szüksége van a gyereknek!

2010. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

ha már nagyok csak a jóindulatán múlik,fizet-e valamennnyit. már nem jár a gyerektartás. sajnálom.

az meg h nem engeded az apjukkal az nem szép dolog. és az sem h ha neked szar neki is legyen. inkább azon legyél h mihamarabb rendeződjenek a dolgok főleg a te lelkedben mert ha ilyen gyűlölettel és haraggal élsz azzal magadnak ártasz nem neki. ja és a gyerekeidnek.ők nem tehetnek róla

2010. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor után nincs gyerektartás.

Rokontartás van.

Főiskolás után jár(amennyiben betart olyan dolgokat,hogy nem bukdácsol,látogatja az apját stb...ezek hiányában megvonható,illetve akkor,ha a fizetésre kötelezett saját megélhetését,illetve kiskorú eltartottját veszélyezteti.)kevesebb az összege,mint a gyermektartásé.

Tanfolyamra nem jár semmi.

2010. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!