Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni szeretnék, ő nem akar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni szeretnék, ő nem akar. Mintha fel se fogná. Ott tartunk hogy én költöztem el tőlük és ő él anyámmal. Hogyan tudnám megértetni vele hogy nincs közös jövőnk?

Figyelt kérdés
Van egy 5éves kislányunk. Anyámmal lakunk egy házban, mondtam neki hogy már nemszeretem de nem akarok háborúzni, váljunk el békésen. Szülei alkeszok, nem érdekli őket.nem hagyja hogy segítsek neki az otthonteremtésben,én kifizetnék egy lakás előleget hogy ne albérletre kelljen fizetnie erre ő öngyilkos akart lenni.teljesen befordult.nincs senkije csak az én családom akik segítenének neki.
2010. aug. 12. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Miért nincs közös jövőtök?

Miért helyrehozhatatlan a házasság?

2010. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem csak úgy tudnád, ha keresnél egy másik pasit, aztán felhívnád a lakásra és megmondanád neki, hogy fogdosson téged :)


És közben minden nap mondd el a férjednek, hogy húzzon el a lakásból. Kezdje összapakolni a cuccait. Ha így sikerült kirúgnod, később ráér elintézni a papírokat :)

2010. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

"Szerintem csak úgy tudnád, ha keresnél egy másik pasit, aztán felhívnád a lakásra és megmondanád neki, hogy fogdosson téged :)


És közben minden nap mondd el a férjednek, hogy húzzon el a lakásból. Kezdje összapakolni a cuccait. Ha így sikerült kirúgnod, később ráér elintézni a papírokat :)"


Szövegértelmezés 1-es (ő a férfi), de az ötlet undorítóan fifikás.

2010. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Menj a bíróságra, és add be a válási papírokat, akkor hiába nem akar elválni, kénytelen lesz, és ki kell költöznie a szüleid lakásából. Mellesleg megértelek téged, ilyen ideggyenge emberrel meg se próbálnám újrakezdeni. Ha szépen megkérne, meggyőzne, talán megnézném, mit tehetek, de aki egyből öngyilkossággal fenyegetőzik, az nem normális.



Gondolom beszélni már próbáltál vele, ha az nem elég, nincs más hátra, mint a cselekvés. Ne hagyd, hogy öngyilkossággal zsaroljon.

2010. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is csak azt tudom mondani, hogy indítsd el a válási folyamatot. Ha az egyik fél válni akar, akkor nem kényszeríthetik őket össze. Az öngyilkossági fenyegetés elég durva, viszont Te ismered, hogy milyen is valójában, tényleg megtenné-e, vagy csak fenyegetőzik.
2010. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
14:31 honnan szeded hogy a kérdező ffi?
2010. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném, hogy miből egyértelmű, hogy a kérdező férfi?

Azért mert ő perkálná ki a lakásra az előleget? Nők ilyenre nem képesek vagy mi?



Egyébként szerintem ha a kérdező férfi és pasit visz fel a lakására az is ütős lenne :DDDDD

2010. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
mod el neki egyszer szepe es turelmesen,mikor kesz vannak a papirok
2010. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

14:27 Undorító vagy! Annak a szegány embernek tönkremnet a házassága és egyedül maradt teljesen. Segítségre van szüksége a volt párjától és nem megalázásra! A jóban és rosszban kirartás még érvényes!

Kérdező, ne alázd meg őt hanem segts neki, most nagyon orssz helyzetben van! Megérdemli, hogy még utoljára kisegítsd és kiállj mellett, még ha ez nehéz is neked.

2010. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező így is eleget segítene, de én sem maradnék valakivel szánalomból.
2010. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!